Horoskop na 7. týden (15. 2. 2021 - 21. 2. 2021)

Týden zase uběhl jako voda a je tu další pondělí! Co ti přinesou nové dny tohoto týdne? Čekají tě radosti, nebo budou převažovat spíše strasti a trápení? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Následující dny budou v práci dost náročné. Budeš potřebovat pořádnou dávku trpělivosti a improvizace, aby všechno vyšlo tak, jak si ty přeješ. A pokud se něco nepovede, neházej hned flintu do žita. Nakonec ze všeho pohodově vybruslíš.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Momentálně tě neláká pracovat na nějakém pracovním postupu, raději se věnuješ partnerovi a rodině. Užívej si to a nenechej se rozhodit žádnými řečmi o kariéře a seberealizaci. Je to jen tvůj život, tak si ho žij podle sebe.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Nedávno ses dostala do zbrusu nové situace, která ti přinesla spoustu nečekaných zážitků. I když je pro tebe krok do neznáma děsivý, posune tě o hodně dál. Tak se nestrachuj, udělej krok vpřed a užívej si nová dobrodružství.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Poslední týdny byly dost náročné a ty jsi momentálně absolutně bez energie a elánu do jakékoliv práce. Zapomeň na povinnosti, ty nějakou chvilku počkají. Pořádně si odpočiň a načerpej síly. Pak to půjde zase o dost lépe.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Poslední dobou ti někdo pěkně motá hlavu a taky tím dost ovlivňuje tvůj život. Nenechej se tahat za nos a uvědom si svou cenu. Pokud o tebe opravdu stojí, bude se umět k tomu postavit. A pokud ne, tak tě akorát ušetří zbytečného trápení.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Nenechej se někým jiným přesvědčovat o svých přednostech, především ty bys měla vědět, v čem jsi dobrá a také to umět prodat. Nečekej, až tě někdo vybere mezi tisícem jiných lidí. Pokud o něco stojíš a víš, že to zvládneš, měla by sis o to umět říct.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Nedovol, aby tě v následujících dnech ovládla žárlivost. Partner nebude mít zrovna nejlepší náladu a žárlivá scéna by ho mohla vytočit doběla. Navíc k žárlení nebude žádný důvod, tak nedělej zbytečně vlny.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Současná situace je poněkud nešťastná, ale pokus se z ní vytřískat, co nejvíc. Kdy jindy jsi měla naposled tolik času pro sebe nebo pro rodinu. Obnovte staré vazby, mluvte spolu a užijte si nějaký čas bez zbytečného rozptylování.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Jsi na počátku nového vztahu a zatím moc nevíš, co bys od toho vztahu chtěla. Nejednej zběsile a nenechej se do ničeho nutit. Stačí nechat věci plynout přirozeně a ono se to všechno dřív nebo později ukáže. Přehnanou iniciativou vyděsíš nejen svůj protějšek, ale trochu i sama sebe.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Nakonec tě přece jen dohnaly povinnosti, které jsi tak dlouho odkládala. Nedá se nic dělat, měla by ses do toho hned pustit. Když se do toho vrhneš plná elánu a vezmeš to všechno naráz, nebude to nakonec taková hrůza, jak sis představovala.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Šéf si pomalu začíná všímat toho, jaký netradiční náhled máš na různé situace a moc se mu to líbí. Vyjde ti vstříc, abys skutečně ukázala, co v tobě je a mohla se realizovat i na vlastní pěst. Važ si této příležitosti.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Otevírají se ti nové možnosti pro tvůj milostný život a tebe tento skok do neznáma docela děsí. Netrap se možnými komplikacemi, které by mohly nastat, řiď se tím, co ti radí srdce a uvidíš, že všechno nakonec dobře dopadne.

Autor:
Publikováno: 15. 2. 2021 10:00 Nahlásit obsah