Velký měsíční horoskop na červenec 2020 pro každé znamení

A jsou tu konečně prázdniny! Co tě kromě letního sluníčka čeká? Budeš si užívat dlouhých teplých večerů a dovolených? Dočkáš se i velké letní lásky, nebo si budeš jen nezávisle užívat? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska
Často jsi dost nekompromisní a nepřipouštíš žádné výjimky. Měla by ses ale zamyslet, zda by nebylo od věci v určitých ohledech slevit z nároků.

Práce
Pokud máš na svědomí nějakou chybu, měla bys vzít veškerou zodpovědnost na sebe a nevykrucovat se. Když se k tomu postavíš čelem, tak u spousty lidí stoupneš na ceně a budou si tě víc vážit.

Zdraví                              
Sport je pro tebe každodenní záležitost, bez které si pomalu neumíš představit den. Možná by chtěl někdo ve tvém okolí se sportem začít a neví, jak na to. Podej mu pomocnou ruku.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska
Ve tvém životě se objeví někdo, kdo celý tvůj svět obrátí naruby. Z počátku budeš z téhle situace dost nejistá, ale nakonec zjistíš, že to je to nejlepší, co tě v životě potkalo.

Práce
V práci se to jen a jen hemží konkurencí. Ukaž vedení své kvality a vlastnosti, které tě dělají nepostradatelnou.

Zdraví                                             

Poslední týdny tě trápily zdravotní problémy, ale teď už je vše naštěstí zažehnáno a ty si můžeš užívat léta.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska
V červenci tě čeká pár vztahových kotrmelců. Ale všechno zlé je pro něco dobré. Konečně si uvědomíš, že máš svoji cenu a nenecháš už se sebou zametat.

Práce                                                                                                                     
Práce už tě dlouho nenaplňuje a často se musíš přemlouvat, abys vůbec ráno vstala. Zamysli se, jestli takové trápení za ten plat vůbec stojí.

Zdraví
Jsi docela nešika a modřiny tě provází každý den. Dávej na sebe trochu pozor, ať z toho není nějaký větší úraz.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska

V červenci ti udělá radost vzkaz od tajného ctitele. Na jednu stranu tě to malinko vyděsí, ale zároveň i potěší. Nedělej si ale plané naděje, mohl by to být jen malý vtípek.

Práce 

V práci tě čeká nabídka, která se těžko odmítá. Tak neváhej po ní skočit, než se najde někdo, kdo tě předběhne.

Zdraví                                                                      
Jsi pevně rozhodnutá udělat něco pro své zdraví. Nedovol ale, aby tě tvoje lenost zase přemohla. Ukaž všem, a hlavně sama sobě, že to zvládneš.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska
Poslední týdny byly u tebe ve znamení neustálé práce. Teď máš konečně možnost vydechnout a věnovat se svému milému. Ten si bude tvou pozornost užívat a na oplátku pro tebe udělá první a poslední.

 Práce
Červenec bude po pracovní stránce až děsivě pohodový. Nebudeš muset čelit žádným problémům, ani naštvanému šéfovi.
Zdraví
Sluníčko tvojí pleti prospívá, zvlášť pokud na sobě nemáš žádný make-up. Měla bys ale taky myslet na profesionální péči a zajít občas na kosmetiku.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska
Váš vztah je na tom poslední měsíce už opravdu hodně špatně, a i když se ho zoufale snažíte zachránit, tak nepopiratelně spěje ke svému konci. Nakonec to bude pro vás velká úleva.

Práce
Červenec bude náročný. Čeká tě velká zodpovědnost, ale také možnost, jak ukázat své kvality a dokázat všem, že nejsi jen hezká tvářička.

Zdraví
Nepodceňuj to, jak se zrovna cítíš. Možná se ti tvoje tělo snaží dát najevo, že je nějaký problém.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska
Máš zálibu v tajemných mužích, ale buď opatrná. Ohledně jednoho tvého ctitele začne vyplouvat na povrch víc, než by asi sám chtěl.

Práce
Šéf si konečně všimne, s jakým zapálením se pouštíš do práce a nenechá to jen tak bez povšimnutí. Na výplatní pásce tě bude čekat odměna.
Zdraví
Zamysli se víc nad tím, co jíš a jakou kvalitu to jídlo má. Zkus zeleninu a ovoce z farmářského trhu, a uvidíš ten rozdíl.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska

Partner si tě bude v následujících týdnech až nepříjemně dost hlídat. Jakýkoliv nový člověk v tvém dosahu ho bude dost znervózňovat a nejspíš vás čeká i pár nepříjemných hádek. Brzy ho to ale zas přejde.

Práce                                                                                                           

Začalo období dovolených, tak je většina kolegů v dobrém rozpoložení a dobrá nálada panuje na celém pracovišti. Užívej si tu pohody bez zbytečných šarvátek.

Zdraví

Letní postava se sice letos nedostavila, ale přece jen to není taková hrůza. V červenci budeš mít spoustu času s tvou figurou něco udělat.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska
Červenec se ponese ve znamení velkých změn. Ještě před pár týdny jsi žila v tom, že máš spokojený vztah, ale události následujících dní pořádně zamíchají kartami.

Práce
Čeká tě velmi důležitá schůzka a ty i přes nervozitu zazáříš, a to možná i víc, než jsi původně plánovala.

Zdraví
Nepodceňuj počasí. Občas se mohou podmínky změnit tak rychle, že se ani nestačíš vzpamatovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska
Vždy jsi toužila potkat někoho, z koho se ti budou podlamovat kolena. Bohužel to nemusí být vždy tak růžové, jak by se mohlo zdát. Dej si pozor!

Práce

Obzvlášť v práci by sis měla dát pozor na to, kdy si pustíš pusu na špacír. Jedna nepromyšlená věta, by ti mohla v konečném důsledku docela uškodit.

Zdraví

Měla jsi toho poslední dobou nad hlavu, takže nebyl čas na sport. Ale teď je situace jiná, tak se dej opět do formy.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska

Bohužel šance, že potkáš svého vyvoleného mezi svými starými známými, je dost mizivá. Měla bys zabrousit do cizích vod a poohlédnout se raději tam.

Práce 

Po několika týdnech dřiny se situace konečně uklidnila a ty si můžeš konečně trochu oddychnout. V práci tě čeká naprostá pohodička, že se do ní budeš snad i těšit.

Zdraví
Sluníčko v tobě probouzí dobrou náladu a chuť se nakrucovat. Rázem jsou všechny šaty provětrané.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska
S partnerem zrovna neprocházíte nejlepším obdobím, ale i malá snaha může přinést zasloužené ovoce. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Zkus mu uvařit to, co má k jídlu nejradši a uvidíš, jak roztaje.

Práce
Šéf je poslední dobou dost pečlivý, co se dozoru nad podřízenými týče a kontroluje každý tvůj krok. Nedej mu tedy záminku k nespokojenosti. Mohla by tě ještě naopak čekat pěkná odměna.

Zdraví
Poslední dobou jsi naprosto bez energie a jako záložní zdroj používáš kofein. Měla by sis pořádně odpočinout a ne se snažit tohle náročné období přechodit.

Autor:
Publikováno: 4. 7. 2020 18:36 Nahlásit obsah