Velký měsíční horoskop na srpen 2019 pro každé znamení

Je tu zase nový měsíc! Co tě v srpnu čeká? Budeš se muset potýkat s hromadou nových situací, nebo zůstane vše při starém? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska 
Srpen se pro tebe ponese ve znamení lásky a absolutního štěstí. Užívej si tohle radostné období a za žádnou cenu si ho nenechej zkazit závistivými řečmi. 
Práce 
Posledních pár týdnů bylo opravdu hodně náročných, ale vypadá to, že se blýská na lepší časy. Stres a chaos vystřídá klid a pohoda, a ty se budeš moct zase vrátit do svého zajetého režimu. 
Zdraví 
Sluníčko ti dává každé léto zabrat. Věčně řešíš nějaké spáleniny. Nezanedbávej svou pokožku. Pravidelné mazání opalovacím krémem je základ. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska  
Zrovna teď moc netoužíš po novém vztahu, ale nápadníci se kolem tebe motají neustále. Nebuď věčně ledová královna a zkus aspoň jednoho z nich vzít na milost. 
Práce 
V práci se střídá s dovolenou jeden kolega za druhým a vypadá to jako by to nemělo konce. Nedá se nic dělat, jen zatnout zuby a vydržet. 
Zdraví 
Užíváš si jeden festival za druhým a letní postava mizí v nenávratnu. Dávej pozor na to, co si dáváš k jídlu a aspoň jednou za čas si dej práci s hledáním stánku se zdravějším jídlem.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska 
Srpen bude pro tebe měsíc lásky. Romantických procházek a krásných večerů si užiješ až až. Nenechávej ale všechny tyhle věci jen na partnerovi. Lásku bys měla také dávat, nejen přijímat. 
Práce 
V srpnu tě čeká spousta pracovních povinností. Dostaneš úžasnou příležitost plně využít svůj potenciál, ale s tím se bude zároveň pojit hromada starostí. 
Zdraví 
V létě často nedbáš na signály, kterými ti tvé tělo dává najevo, že něco není v pořádku. Neměla bys to podceňovat. I když si chceš užívat letních radovánek, zdraví je přednější. 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska 
Srpen nebude pro tvůj milostný život nejšťastnějším měsícem. Budou tě trápit záležitosti, o kterých sis myslela, že už jsou dávno za tebou. 
Práce 
Dlouhé týdny jsi prožívala tvůrčí krizi, ale vypadá to, že tohle období je už definitivně za tebou. Tak zase vzhůru do práce! 
Zdraví 
Po dlouhé době jsi konečně úplně zdravá a netrápí tě ani ta nejmenší bolístka. 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska 
Dlouho ses snažila nemyslet na své partnery z minulosti, ale vypadá to, že tě neustále pronásledují. A to hlavně v myšlenkách. Měla by sis ujasnit, jestli je to už za tebou nebo potřebuješ ještě uzavřít poslední kapitolu. 
Práce 
Posledních pár týdnů bylo opravdu šílených. Nevěděla jsi kam dřív skočit a hlava ti z toho šla kolem. Teď se ale situace zase uklidnila a ty si můžeš oddechnout. 
Zdraví 
Už dlouho ses necítila tak skvěle jako teď. Tvoje tělo je teď v nejlepší kondici a ty dokážeš co jen budeš chtít. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska 
Nápadníky musíš odhánět pomalu po tisících, že je ti to až nepříjemné. Teď momentálně nemáš náladu na žádný vztah, a to jako by všechny ohromně přitahovalo. 
Práce 
Už dlouho jsi neměla tolik práce jako právě teď. Snaž se aspoň po práci nemyslet na to, co všechno bys měla ještě udělat. 
Zdraví 
Léto je jedna velká příležitost, jak přijít k úrazu. Dávej na sebe pozor a nepouštěj se žádných adrenalinových zážitků. 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska 
Konečně si se dostala do fáze, kdy jsi se sebou a se svým životem naprosto spokojená. Nenechej si do života od ostatních kecat. 
Práce 
Konečně si užiješ v práci trochu klidu. Nemusíš dohánět žádné resty a můžeš si po dlouhé době v klidu dělat svou práci. 
Zdraví 
Většina srpnových dní bude sice teplých, ale neměla bys to podceňovat. Ať neprochladneš a nekazíš si léto. 

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska
Vyrazte s partnerem po dlouhé době zase někam za kulturou a do víru městského života. Bude to vítané zpestření po večerech strávených u televize.

Práce
Srpen bude náročný. V jednu chvíli nebudeš mít do čeho píchnout a v další sekundě tě papíry málem zavalí. A tak se to bude opakovat po celý měsíc.

Zdraví                             

Začátkem měsíce tě budou trápit migrény, naštěstí to nebude trvat dlouho, ale měla by sis dávat pozor, abys zůstala hydratovaná.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska
Momentálně není váš vztah procházka růžovou zahradou. Problémy, které jste dokázali díky zamilovanosti ignorovat, teď vyplouvají na povrch. Neutíkej před konfrontací, je potřeba to řešit společně.

Práce
V práci se ti nebude zrovna moc dařit, a dokonce se ti podaří i nějaký průšvih. Díky kolegům, kteří ti podají pomocnou ruku, se ti ale podaří vše spravit.

Zdraví                                                           
V srpnu tě bohužel čeká spousta návštěv doktorů. Nakonec se sice nebude dít nic vážného, ale času ti to zabere dost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska
Už nějakou dobu jsi single a ráda bys sis s někým aspoň vyrazila. Léto je ideální příležitost, ale nesmíš jen sedět doma, ale taky někam vyrazit.

Práce                                                                                                                                      
Dostane se ti pár zajímavých pracovních nabídek. Nevrhej se hned do nového, raději si všechno pořádně rozmysli a pečlivě se informuj. Ať později nelituješ.

Zdraví
Sport je tvoje vášeň, ale občas to hraničí s posedlostí. Nezapomínej dát svému tělu i čas na regeneraci.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska
Ráda se bavíš, bohužel tvému partnerovi to občas není příjemné a vyvolává to v něm nejistotu a žárlivost. Ujisti ho, že se opravdu nemusí ničeho bát.

Práce                                                                                                                                         
Tvoje pracovní tempo je naprosto neúnavné. Měla bys trochu zvolnit. Jednak se z toho za chvíli sesypeš, a navíc svými výkony dost zahambuješ své kolegy, a ti tě pak nemají moc v lásce.

Zdraví                                                                      
Neválej se celou dobu jen u vody. Občas se věnuj i nějaké větší aktivitě a vyraz aspoň na kolo nebo kolečkové brusle.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska
Ve vztahu se snažíš být ta nejlepší, zvládat pokud možno vše sama, a pro přítele obětovat první poslední. Ve vztahu by ale měli být šťastní oba. Pokud to tvůj partner nemá stejně, je tu něco špatně.

Práce
Užívej relativně klidného měsíce. Ostatní měsíce už tak pohodové asi nebudou.

Zdraví                            
Bylo toho v poslední době na tebe moc. Najdi si nějaký čas pro sebe, srovnej si myšlenky nebo se někomu svěř. Uleví se ti.

Autor:
Publikováno: 5. 8. 2019 09:41 Nahlásit obsah