Znamení zvěrokruhu, která se navzájem nenávidí. Kdo si nemůže přijít na jméno?

Znamení zvěrokruhu, která se navzájem nenávidí. Kdo si nemůže přijít na jméno? Zdroj: Shutterstock

O nenávisti se říká, že může mít spoustu podob. Za to, že tomu druhému nemůžete přijít na jméno, nemohou pouze rozdíly vašich osobností, ale také datum vašeho narození. Která znamení zvěrokruhu se tedy nejvíce nenávidí a navzájem se přivádějí k šílenství? Spolu v jedné místnosti nemohou být zejména následující hvězdná znamení.

Beran a Býk

Proč se Beran a Býk nedokážou ani za nic vystát? Obě tato znamení zvěrokruhu jsou velmi tvrdohlavá, takže ani jedno z nich neustoupí ani o píď. Pro Berana je navíc typické, že je rozený bojovník, který miluje soutěžení s druhými. Beran je rovněž stále zaneprázdněný a hrne se z akce do akce. Naopak Býk si rád dopřává pohodu a klid a v očích Berana je líným gaučovým povalečem. 

Z jakého důvodu se Beran a Býk často nenávidí? Beran nemůže přijít na jméno lidem, kteří podle něj žijí nudnými a pasivními životy. Býk dokáže Beranovým urážkám trpělivě vzdorovat, ale když přeteče pomyslný pohár, vyhrne si rukávy a vypění.

Zdroj: Shutterstock Kozoroh a Ryby

Logika versus emoce. Právě tak můžeme popsat základní rozpor mezi lidmi narozenými ve znamení Kozoroha a Ryb. Kozorohové zpochybňují vše, co nelze logicky a racionálně vysvětlit. Bytostně jim proto vadí zasnění lidé ve znamení Ryb, kteří dávají přednost emocím a šestému smyslu a kteří mají stále hlavu v oblacích. 

V čem pramení vzájemná nenávist Kozorohů a Ryb? Jde o dva rozdílné typy lidí, kteří na svět pohlížejí zcela z jiného úhlu. Navíc obě tato znamení nechtějí zbytečně ztrácet čas s někým, kdo vidí svět úplně jinak.

Lev a Panna

Lidé ve znamení Lva a Panny představují dva protipóly. Zatímco Lev je rád středem pozornosti a myslí si o sobě, že je tím nejlepším, Panna je skromná, praktická a orientovaná na konstruktivní kritiku. 

Proč se tito dva vyloženě nesnesou? Lev chce, aby jej druzí obdivovali, a ne kritizovali a šťourali se v jeho slabinách. Naopak Panna rozhodně nechce být středem pozornosti a drží se dál od světel reflektorů. Navíc potřebu se zviditelňovat, kterou mají lidí ve znamení Lva, Panna považuje za velmi trapnou.

Zdroj: Shutterstock Blíženci a Vodnář

Dalšími znameními zvěrokruhu, která se navzájem velmi špatně snáší, jsou Vodnář a Blíženci. Blíženci jsou velmi společenští a milují zábavu, jenže s Vodnářem se zpravidla nikdy nespřátelí. Blíženci na rozdíl od Vodnáře jsou nejraději, když jsou obklopeni svými přáteli, v jejichž kruhu se dokážou zabavit až do rána.

Tuto skutečnost však Vodnáři nedokážou pochopit. Blíženci podle nich nedokážou trávit čas v poklidu sami se sebou. Vodnář je navíc spolehlivý a dokáže vždy dodržet slib, s čímž mívají Blíženci naopak značný problém. Pokud se v tomto bodě Vodnář a Blíženci střetnou, problém je na místě.

Zdroj: YourTango.com, Timesofindia.indiatimes.com

Autor:
Publikováno: 7. 10. 2021 13:47 Nahlásit obsah