Kategorie Hřebíček

Článek
První pomoc při bolesti v krku: Počáteční příznaky zaléčíte česnekem, hřebíčkem a Priessnitzovým obkladem
První pomoc při bolesti v krku: Počáteční příznaky zaléčíte česnekem, hřebíčkem a Priessnitzovým obkladem Za bolest a škrábání v krku může virová či bakteriální infekce. Když se ráno vzbudíte se škrábáním v krku, okamžitě jednejte. Kvůli prvotním příznakům těchto zdravotních obtíží však nemusíte ihned běžet do lékárny, počáteční bolest v krku vám pomůže spolehlivě zahnat česnek nebo Priessnitzův zábal.
Článek
Rozkrojte pomeranč a vytvořte si spolu s námi úžasnou a hlavně voňavou dekoraci!
Rozkrojte pomeranč a vytvořte si spolu s námi úžasnou a hlavně voňavou dekoraci! Vonné svíčky nebo aroma lampičky zná každý, a tak moc dobře víte, že to není zrovna nejlevnější záležitost. Dnes máme pro vás úžasný typ, jak si doma vyrobit zcela přírodní a opravdu krásně vonící dekoraci. Nejenže vám provoní byt, ale i navodí tu správnou atmosféru domova, zvláště v těchto podzimních dnech.
Článek
Milujete vůni Vánoc? Provoňte si váš byt nebo dům už za tři vteřiny!
Milujete vůni Vánoc? Provoňte si váš byt nebo dům už za tři vteřiny! Za pár dnů tady máme první adventní neděli a to už je jen krůček k Vánocům a kdo by nemiloval jejich vůni? Proto jsme si pro vás připravili recept, jak provonět váš celý byt či dům už za pár sekund a ty Vánoce si trošku přiblížit!