Chcete zbavit své tělo nejen tuků, ale i parazitů? Stačí vám k tomu pouze dvě suroviny

Chcete zbavit své tělo nejen tuků, ale i parazitů? Stačí vám k tomu pouze dvě suroviny Zdroj: freepik

Žádné, ani to nejpřísnější hygienické nařízení, ani vaše někdy až přehnaná posedlost čistotou, vám nezaručí, že se vám do těla nedostanou nežádoucí paraziti. Právě v dnešní době je toto velmi častým jevem. Jak se před nimi chránit?

Pokud chceme svůj organismus chránit, musíme se zaměřit na odstranění toxických odpadů a parazitů z tlustého střeva. Když to neuděláme, budeme místo živin vstřebávat pouze škodlivé odpadní látky. Zanesené tlusté střevo má potom za následek celkovou špatnou funkci organismu a jak je známo, mnohá onemocnění začínají právě ve střevech.

Co způsobuje parazitní nákaza? Je to zejména nadýmání, průjem, zácpa, kožní problémy, anémie, alergická reakce, přibývání na váze, chronická únava, bolest kloubů, nespavost a mnohé další. Onemocnění může být pouze střední, ale mnohdy může vyústit až v chronické a tím také k těžko nebo dlouhodobě léčitelnému. Spousta obézních lidí vůbec netuší, že za jejich velkou nadváhou je právě parazitní nákaza. Mnoho odborníků se shoduje v tom, že právě nadbytek sladkého jídla napomáhá k tomu, že se ve střevech nahromadil hlen, který je ideální pro množení plísní, bakterií a parazitů, kteří neumožňují pročistění střev.

Zdroj: freepik Máme pro vás jednoduchý a hlavně naprosto účinný recept, jak odstranit tukové vrstvy a parazity z tlustého střeva:

Budete potřebovat:

  • 100 gramů lněného semínka
  • 10 gramů hřebíčku

Postup:

Obě přísady rozmixujte na prášek a užívejte každé ráno dvě lžíce po dobu 3 dnů. Prášek si můžete rozpustit v mléce, ve vodě, nasypat do vloček, nízkotučného jogurtu nebo do ovesné kaše. Užívejte 3 dny, potom si dejte 3 dny pauzu a zase 3 dny užívejte. Takto postupujte jeden měsíc. Snažte se po dobu léčení vyvarovat bílé mouce a výrobkům z ní a také cukru.

Stačí tuto proceduru aplikovat třikrát až čtyřikrát do roka a vaše tělo se vám za vaši péči odmění zdravím, vitalitou a celkovou proměnou v krásné štíhlé křivky.

Autor:
Publikováno: 9. 11. 2021 10:57 Nahlásit obsah