Brazilská dívka Lorena Assis vážila 120 kilogramů. Nyní vypadá jako modelka

Brazilská dívka Lorena Assis vážila 120 kilogramů. Nyní vypadá jako modelka Zdroj: Instagram.com @enfimfit_

Nad proměnou Brazilky Loreny Assis se tají dech. Tato dívka ještě nedávno vážila 120 kilogramů. Se svou obezitou bojovala celý rok a půl, v průběhu této doby vlastními silami shodila 45 kilogramů. Lorena Assis tvrdí, že když máte pevnou vůli, nic není nemožné. Právě proto se na Instagramu stala inspirací pro další dívky, které bojují s kily navíc.

Dívka se dopracovala až k těžké obezitě

Mladá Brazilka Lorena Assis pochází z rodiny, kde se nikdy nehledělo na zdravé stravování a pravidelný pohyb. V průběhu dětství a puberty se tak v důsledku nezdravého životního stylu dopracovala k těžké obezitě. Právě v období dospívání dosáhla neuvěřitelné váhy 120 kilogramů, při které musela nosit konfekční oblečení ve velikosti 52.

Zdroj: Instagram.com @enfimfit_ Obezita si na této mladé dívce vybrala daň. „Byla jsem schopná jít maximálně pět minut. Špatně se mi dýchalo, a navíc mi po každé ztěžkly nohy. Po zdravotní stránce jsem měla náběh na cukrovku. Byla jsem nadměrně unavená a měla stále hlad,“ popisuje 23letá Lorena Assis z brazilského Rio de Janeira.

Nedokázala se na sebe podívat ani do zrcadla

V době dospívání začala být tato dívka velmi nespokojená s tím, jak vypadá. „Nedokázala jsem se na sebe ani podívat do zrcadla. Mé sebevědomí bylo skoro na bodě nula. Rozhodla jsem se, že se sebou konečně něco udělám a stane se ze mě lepší a šťastnější člověk,“ říká Lorena.

Zdroj: Instagram.com @enfimfit_ Tato dívka, kterou můžete také sledovat na Instagramu, změnila svůj životní styl takřka o 180 stupňů. Nejprve se zaměřila na svůj jídelníček. Začala konzumovat zdravější pokrmy v menších porcích a výrazně omezila příjem sacharidů a uhlohydrátů. Lorena si rovněž naordinovala pravidelný pohyb. Každý den si vyšla na procházku a pětkrát do týdne se vydala do posilovny. A zadařilo se.

Ztratila kilogramy a získala sebedůvěru

Po roce a půl jejího neutuchajícího úsilí tato dívka shodila neuvěřitelných 45 kilogramů. Jak je vidět, tato extrémní proměna ji změnila k nepoznání. Lorena s úsměvem přiznává, že spousta lidí v jejím okolí ji nejprve mylně považovala za její sestru.

Zdroj: Instagram.com @enfimfit_ „Díky tomu, že jsem zhubla, jsem začala konečně žít. Hubnutí mi navíc přineslo důvěru sama v sebe. Dokázala jsem si, že můžu dosáhnout všech svých cílů, pokud jsem za ně ochotná bojovat,“ přiznává Lorena, která se na svém Instagramu stala inspirací pro další ženy a dívky, které aktuálně bojují s nadváhou či obezitou.

Autor:
Publikováno: 18. 2. 2020 10:14 Nahlásit obsah