Když se influencerka uviděla na vánoční fotce, zůstala v šoku. Po 12 měsících váží o 30 kilogramů méně a je z ní kočka

Když se influencerka uviděla na vánoční fotce, zůstala v šoku. Po 12 měsících váží o 30 kilogramů méně a je z ní kočka Zdroj: Shutterstock

K vánočním svátkům patří hory jídla a přibírání na váze. To britská influencerka Sadie Sjogren se naopak o loňských Vánocích rozhodla, že půjde do sebe a začne hubnout. Její úsilí odstartovala vánoční fotka, na níž se tato 26letá žena sama sobě vůbec nelíbila. A jak je na tom Sadie Sjogren po 1 roce hubnutí? Shodila neuvěřitelných 30 kilogramů.

Mezi tím, jak britská influencerka Sadie Sjogren vypadala o loňských a letošních vánočních svátcích, je propastný rozdíl 30 kilogramů. Radikální proměnu této mladé ženy přitom odstartovala obyčejná vánoční fotka.

“Před hubnutím jsem byla nešťastná, neměla jsem žádnou sebedůvěru a cítila jsem se uvězněná ve svém vlastním těle. Poslední kapkou bylo, když jsem se uviděla na vánoční fotce. Právě ta odstartovala mou motivaci začít s hubnutím,” vysvětlila mladá žena pro britský list Daily Mail.

Když se totiž Sadie Sjogren loni na vánočním snímku uviděla, zhrozila se. Vážila tehdy 106 kilogramů a sama sobě se nelíbila. 26letá žena se pustila do změny životního stylu, začala pravidelně cvičit a také se zdravě stravovat.

26letá britská influencerka v prvé řadě změnila svůj jídelníček, ze kterého zcela vyřadila sladkosti a nezdravá jídla. Naopak své oblíbené pokrmy, kterých se nechtěla vzdát, se naučila připravovat ve zdravější verzi.

Sadie Sjogren zhubla a zpevnila si postavu také díky pravidelnému cvičení. Čtyřikrát do týdne navštěvuje posilovnu, kde jednu hodinu cvičí pod dohledem profesionálního trenéra. Po roce úsilí sklízí 26letá britská influencerka zasloužené ovoce. Vypadá skvěle a ve srovnání se svým dřívějším já se změnila takřka k nepoznání. 

Jak sama Sadie Sjogren přiznává, poté, co se před rokem uviděla na vánoční fotce, se její život výrazně změnil k lepšímu. “Od té doby, co jsem na sobě začala pracovat a zhubla jsem, jsem mnohem šťastnější. Po fyzické i psychické stránce se cítím o mnoho lépe,” uvedla mladá žena.

A co by Sadie Sjogren vzkázala všem lidem, kteří chtějí zhubnout? “Pokud chcete zhubnout a změnit svůj životní styl, začněte hned. Nedávejte si konkrétní datum nebo si nestanovujte, že začnete od Nového roku. Prostě se pusťte do hubnutí ihned malými krůčky, stojí to za to.”

Zdroj: Dailymail.co.uk, Instagram.com

Autor:
Publikováno: 28. 12. 2021 09:32 Nahlásit obsah