Kategorie Jak na vztah

Článek
Zaměřeno na vztahy: Víte, jaké chyby dělají ženy ve vztahu?
Zaměřeno na vztahy: Víte, jaké chyby dělají ženy ve vztahu? Není ani tak důležité, co ženy dělají, jako to, co by dělat neměly. Máte problém ve vztahu? Nerozumíte si s partnerem? Možná děláte některou z následujících chyb.
Článek
5 způsobů, jak si ničíme náš milostný život
5 způsobů, jak si ničíme náš milostný život Máte problém s udržováním milostných vztahů? Nikdy v žádném vztahu moc dlouho nevydržíte a neustále si říkáte, že máte smůlu? Možná si je ničíte následujícími způsoby.
Článek
8 chyb, které dělají muži ve vztahu!
8 chyb, které dělají muži ve vztahu! Nikdo není dokonalý. Nemusíte ale mít načteno desítky příruček o tom, jak na vztah, abyste poznali, co je ještě v pořádku, a co už ne. Nefunkční vztah koneckonců pozná každý, někomu to jen trvá trochu déle. A co se týče mužské strany, za nefungujícím vztahem obvykle stojí následujících 8 mužských problémů.
Článek
Sexuální tipy od chlapů. Co v posteli vůbec chtějí?
Sexuální tipy od chlapů. Co v posteli vůbec chtějí? Někdy není lehké a to obzvlášť v dlouhodobém vztahu, udržet ve vašem sexuálním životě jiskru. Naopak rutina je něčím, co se v našich ložnicích objevuje až příliš často.
Článek
Jak na vztah: 9 důvodů pro mazlení
Jak na vztah: 9 důvodů pro mazlení Zjistili jste, že jiskra ve vašem vztahu pomalu, ale jistě uhasíná? Možná ve vašem vztahu chybí mazlení. Přečtěte si něco o jeho důležitosti a proč je mazlení prospěšné zdraví.
Článek
Sedmero chyb, kterými si způsobujeme problémy ve vztahu
Sedmero chyb, kterými si způsobujeme problémy ve vztahu Pokud si chcete udržet zdravý a šťastný partnerský vztah, měly byste se vyhnout následujícím sedmi problémům.
Článek
6 věcí, které negativně ovlivňují váš vztah
6 věcí, které negativně ovlivňují váš vztah Jak se projeví užívání hormonální antikoncepce na vašem vztahu? A dokáže vaše práce ovlivnit váš vztah? Zjistěte, které věci negativně ovlivňují váš vztah!
Článek
Jak zůstat single i ve vztahu
Jak zůstat single i ve vztahu Jste pár a vy tvoříte jeho milovanou polovičku. Být s někým ve vztahu přináší nezměrné výhody a je to něco, k čemu člověk automaticky směřuje. Ale upřímně, nezažila jste někdy touhu být sama, single, hezká, žádoucí a…
Článek
Cítíte se ve vztahu zanedbávaná? Změňte to právě teď!
Cítíte se ve vztahu zanedbávaná? Změňte to právě teď! Máte někdy pocit, že byste mohla být celý den pryč a váš partner si toho ani nevšiml? Bere na vědomí věci, které pro něj děláte?
(4) Načíst více