Kategorie Jak na vztah

Článek
Zaměřeno na vztahy: Víte, jaké chyby dělají ženy ve vztahu?
Zaměřeno na vztahy: Víte, jaké chyby dělají ženy ve vztahu? Není ani tak důležité, co ženy dělají, jako to, co by dělat neměly. Máte problém ve vztahu? Nerozumíte si s partnerem? Možná děláte některou z následujících chyb.
Článek
5 způsobů, jak si ničíme náš milostný život
5 způsobů, jak si ničíme náš milostný život Máte problém s udržováním milostných vztahů? Nikdy v žádném vztahu moc dlouho nevydržíte a neustále si říkáte, že máte smůlu? Možná si je ničíte následujícími způsoby.
Článek
8 chyb, které dělají muži ve vztahu!
8 chyb, které dělají muži ve vztahu! Nikdo není dokonalý. Nemusíte ale mít načteno desítky příruček o tom, jak na vztah, abyste poznali, co je ještě v pořádku, a co už ne. Nefunkční vztah koneckonců pozná každý, někomu to jen trvá trochu déle. A co se týče mužské strany, za nefungujícím vztahem obvykle stojí následujících 8 mužských problémů.
Článek
Sexuální tipy od chlapů. Co v posteli vůbec chtějí?
Sexuální tipy od chlapů. Co v posteli vůbec chtějí? Někdy není lehké a to obzvlášť v dlouhodobém vztahu, udržet ve vašem sexuálním životě jiskru. Naopak rutina je něčím, co se v našich ložnicích objevuje až příliš často.
Článek
Jak na vztah: 9 důvodů pro mazlení
Jak na vztah: 9 důvodů pro mazlení Zjistili jste, že jiskra ve vašem vztahu pomalu, ale jistě uhasíná? Možná ve vašem vztahu chybí mazlení. Přečtěte si něco o jeho důležitosti a proč je mazlení prospěšné zdraví.
Článek
Sedmero chyb, kterými si způsobujeme problémy ve vztahu
Sedmero chyb, kterými si způsobujeme problémy ve vztahu Pokud si chcete udržet zdravý a šťastný partnerský vztah, měly byste se vyhnout následujícím sedmi problémům.
Článek
6 příznaků, že je vaše manželství pevné jako skála
6 příznaků, že je vaše manželství pevné jako skála O manželství se píše nejčastěji v souvislosti v jeho rozpadem, ať už o snahách jej udržet, nebo rovnou o záležitostech rozvodového řízení. Mluvíme často o podvádění, lhaní a podobných věcech, které si dělají manželé mezi sebou. Naštěstí tak nevypadá každé manželství.
Článek
6 věcí, které negativně ovlivňují váš vztah
6 věcí, které negativně ovlivňují váš vztah Jak se projeví užívání hormonální antikoncepce na vašem vztahu? A dokáže vaše práce ovlivnit váš vztah? Zjistěte, které věci negativně ovlivňují váš vztah!
Článek
Jak zůstat single i ve vztahu
Jak zůstat single i ve vztahu Jste pár a vy tvoříte jeho milovanou polovičku. Být s někým ve vztahu přináší nezměrné výhody a je to něco, k čemu člověk automaticky směřuje. Ale upřímně, nezažila jste někdy touhu být sama, single, hezká, žádoucí a…
(5) Načíst více