Kategorie Kočky

Článek
Hlídejte své domácí mazlíčky. Kočky si mohou koronavirus mezi sebou předávat
Hlídejte své domácí mazlíčky. Kočky si mohou koronavirus mezi sebou předávat Pro majitele koček následující zpráva bohužel nebude příliš příjemná. Britská asociace veterinářů (BVA) doporučuje, abyste své miláčky drželi doma a zabránili tak šíření koronaviru mezi zvířaty.
Článek
Chlapec s Aspergerovým syndromem měl po smrti svého otce hluboké deprese: Těžkou životní situaci překonal díky svému kocourovi
Chlapec s Aspergerovým syndromem měl po smrti svého otce hluboké deprese: Těžkou životní situaci překonal díky svému kocourovi Pokud doma chováte kočku nebo psa, jistě budete souhlasit s tím, že domácí mazlíčci mají neuvěřitelné schopnosti. Dávají nám lásku, dokážou nám naladit mysl na pozitivnější hodnoty a umí nás podpořit, když jsme úplně na dně. Tak jako kocour Jeffree, který pomohl chlapci trpícím Aspergerovým syndromem vyrovnat se s náhlou smrtí otce.
Článek
Svazování - milostná praktika, za kterou možná může vaše kočka!
Svazování - milostná praktika, za kterou možná může vaše kočka! Svazování – slovo, při kterém některé ženy odmítavě kroutí hlavou a jiným se vzrušením rozechvějí kolena. Ačkoliv je to běžná sexuální praktika, nedokážeme o ní otevřeně mluvit a raději své touhy necháváme v ústraní.
Článek
Jaké plemeno kočky pro vás bude nejideálnější?
Jaké plemeno kočky pro vás bude nejideálnější? Rozhodla jste se, že si pořídíte kočičku a nevíte, které plemeno si vybrat? Mazlivost a přítulnost se zvyšuje u některých šlechtěných plemen, je to ale bez záruky, protože každá kočička je jedinečná osobnost a pokud s ní nebudete moci trávit většinu času, pořiďte si raději hned dvě kočičky. Samotná kočička se trápí. Jaké plemeno pro vás bude pravé?
Článek
16 fotek zachráněných zvířat, které vám vykouzlí úsměv na tváři
16 fotek zachráněných zvířat, které vám vykouzlí úsměv na tváři Pořídit si domácího mazlíčka není nic jednoduchého. O to víc, když si takového parťáka adoptujete. Nejen, že změníte život sami sobě, ale především jemu. Dáte mu naději na nový a lepší život.
(14) Načíst více