Kategorie Kondicionér

Článek
Toužíte po vlasech plných objemu? Poradíme vám, jak na to
Toužíte po vlasech plných objemu? Poradíme vám, jak na to Pokud vám příroda příliš nenadělila a máte jemné vlasy se sklonem k plihnutí, rozhodně se nevzdávejte. Jelikož jsou krásné, lesklé a zdravé vlasy plné objemu korunou krásy, i vy máte několik možností, jak své hřívě dodat na objemu. Pomůžou vám k tomu nejen stylingové přípravky. I další triky zajistí, že budete vypadat skvěle po celý den.
Článek
Kondicionér patří jen na vlasy? Velký omyl! Dá se využít chytře i v domácnosti
Kondicionér patří jen na vlasy? Velký omyl! Dá se využít chytře i v domácnosti Ačkoliv je kondicionér naprosto běžně dostupným kosmetickým přípravkem, najdou se ještě ženy, které jej nikdy v životě nekoupily a nikdy ani nepoužívaly. Jenže to je ovšem velká chyba, protože kondicionér nám může být, nejen co se týče vlasů, opravdu velkým pomocníkem!
Článek
Tyto základní suroviny, vám zaručí růst vlasů. Vaše vlasy budou zářit zdravím a vysněnou délkou!
Tyto základní suroviny, vám zaručí růst vlasů. Vaše vlasy budou zářit zdravím a vysněnou délkou! Pokud toužíte po krásných a dlouhých vlasem přinášíme vám recept jak toho jednoduše dosáhnout. Vše co k tomu budete potřebovat, jsou tři ingredience.
Článek
Správné mytí vlasů. Jak na to?
Správné mytí vlasů. Jak na to? „Správné mytí vlasů? Na tom přece nic není?“ Ano, to si myslí mnoho žen, ale přitom je málokterá se svými vlasy spokojená. Lámou se, jsou příliš suché, nebo naopak mastné. Bohužel si za to většinou můžeme samy tím, že je špatně myjeme. A jaké jsou nejčastější chyby, které děláme?
Článek
7 způsobů jak chránit barvené vlasy
7 způsobů jak chránit barvené vlasy Barvy na vlasy nejsou stále tak krásné, jako první týden po obarvení. Na obale sice slibují dlouhotrvající účinek, ale málokterá ho skutečně splňuje. My jsme pro vás připravili 7 jednoduchých způsobů, jak svoji barvu na vlasy zachovat a nevypadat jako vybledlá "helma".