51letá Laura Heikkila se svou krásou vyrovná dvacítkám: Jaký je její recept na věčné mládí?

51letá Laura Heikkila se svou krásou vyrovná dvacítkám: Jaký je její recept na věčné mládí? Zdroj: Instagram.com @so_this_is_50

Spousta žen má za to, že až dosáhnou čtyřiceti či padesáti let, jejich život půjde z kopce. Obávají se toho, že s věkem přijdou o svou krásu a šarm. 51letá Laura Heikkila z americké Kalifornie vás však přesvědčí o pravém opaku. Navzdory svému věku vypadá lépe jak mnohé dvacítky. Plastiky za tím rozhodně nehledejte.

Když se Laury Heikkily zeptáte na věk, za svých 51 let se rozhodně nestydí. Je naopak hrdá na to, že i po padesátce vypadá lépe než o generaci mladší ženy.

„V současnosti mám mnohem více sebevědomí, než když mi bylo 30 let. Jsem hrdá na své vypracované tělo, proto ostatním bez okolků řeknu, kolik mi ve skutečnosti je. Není zkrátka co skrývat,“ směje se Laura.

Tajemství krásy této americké dámy spočívá v tom, že se o sebe snaží co nejvíce starat. Dodržuje zdravý jídelníček a pravidelně cvičí pod dohledem osobního trenéra. Laura, která v současnosti váží pouhých 50 kilogramů, je hrdá zejména na svou výstavní postavu.

„Vařím si z čerstvých surovin a vyhýbám se zpracovaným potravinám. Rozhodně ale nikdy nehladovím. Důležité je pro mě i cvičení. Všem ženám spíše než intenzivní kardio cvičení, doporučuji silový trénink,“ odkrývá tajemství své krásy tato 51letá žena.

Jak sama ukazuje na srovnávacích fotkách na svém instagramovém účtu, v minulosti tak dokonalou postavu neměla. O své tělo a celkové zdraví se začala starat až ve svých 35 letech, kdy poprvé otěhotněla.

„Když mi bylo dvacet, byla jsem přirozeně štíhlá, proto jsem nikdy příliš nepřemýšlela nad zdravým životním stylem. Po třicítce mi však šla kila nahoru. Proto jsem se rozhodla, že až porodím miminko, začnu se sebou něco dělat,“ říká Laura.

Poté, co Laura porodila svou dcerku Jayden, radikálně změnila svůj životní styl. Začala se zdravěji stravovat a zamilovala se do silového cvičení. Její dlouholetou vášní se tak stalo pravidelné cvičení s činkami i s vlastní váhou.

Určitě budete souhlasit s tím, že Laura Heikkila díky svému úsilí na svůj věk určitě nevypadá. Dokazují to zástupy obdivovatelů, které má na Instagramu i ve svém reálném životě. Někteří z těchto mužů by klidně mohli být její synové. Jak sama Laura říká, za nic na světě by je ale nevyměnila za svého 49letého manžela Jaye, se kterým je šťastně vdaná už 20 let.

„Udržuji se, aby mi bylo dobře. Ve svém těle se cítím lépe než v době, kdy mi bylo kolem třiceti. Nejde mi tedy prvoplánově o to, abych dostávala komplimenty od cizích mužů. Svým životním příběhem bych navíc chtěla inspirovat i další ženy. Není tedy od věci, když přesedlají na zdravý životní styl. Budou díky tomu nejen krásnější a zdravější, ale hlavně sebevědomější,“ myslí si 51letá Laura.

Tato nádherná žena je důkazem toho, že věk je jenom číslo. Proto, když přehoupnete třicítku, čtyřicítku nebo padesátku, rozhodně se kvůli svému věku nestresujte. Pokud se o sebe budete s láskou starat a budete se mít rády takové, jaké jste, krása a šarm vás neopustí nikdy.

Autor:
Publikováno: 2. 8. 2019 09:26 Nahlásit obsah