Nehtové trendy pro letošní léto: Top jsou tropické motivy jako palmy, meloun nebo plameňák

Nehtové trendy pro letošní léto: Top jsou tropické motivy jako palmy, meloun nebo plameňák Zdroj: Shutterstock.com

Asi jste si všimla toho, že v letních měsících býváte uvolněnější a častěji necháváte průchod svému vlastnímu já. Právě tak vypadá i trendy manikúra na letošní léto, která je nejen uvolněná, ale také veselá a hravá. Ženy letos upřednostňují výrazné barvy laků na nehty, a hlavně u nich frčí tropické motivy. Pojďte tento trend poznat blíže.

V letní manikúře frčí tropické motivy: Zkrášlete své nehty ananasem, palmami nebo plameňáky

Jak má vypadat dokonalá letní manikúra? Když se necháte inspirovat trendy letošního léta, vaše nehty na rukou by měl zdobit výrazný až neonový lak. Vsaďte nejen na jednotné barvy. Velmi módní jsou v současnosti také barevné přechody, jemné různobarevné proužky a také třpytky.

Přehled nejoblíbenějších tropických motivů, které vévodí nehtovému designu

Co je ale nejdůležitější, nehtové trendy pro letošní léto přejí tropickým motivům. I když se vám na prvním pohled můžou zdát infantilní, jejich kouzlu podléhá stále více žen. Prohlédněte si s námi nejoblíbenější nehtové motivy letošního léta, možná se některý z nich zalíbí i vám.

Top design letošního léta: Barevné přechody a palmy

Bezkonkurenčně nejoblíbenějším prázdninovým designem je použití barevných přechodů spolu s motivem kokosové palmy. V tomto případě se krásně vyjímají také listy tropických rostlin. Podle nás jde o ideální letní manikúru na dovolenou k moři.

Melouny: Druhý nejoblíbenější motiv prázdninové manikúry

Melouny k létu zkrátka patří. Proč byste si jimi proto nemohla oživit také své nehty? Po kokosových palmách jde o druhý nejoblíbenější motiv veselé prázdninové manikúry. Jak se vám líbí?

Prázdninové nehty s motivy ananasu

Mezi tropickými motivy nehtového designu se letos v létě vyjímá také motiv ananasu. Ananas přitom nemusíte mít úplně na všech nehtech. Slušet mu to bude třeba jenom na vašem ukazováčku nebo prsteníčku.

Plameňáci: Tropický motiv jenom pro odvážné

Kromě motivu kokosové palmy je letos trendy také motiv růžových plameňáků. A to je ještě lépe v kombinaci se zelenými listy tropických rostlin. Brala byste tyto nehty na dovolenou k moři?

Nejen plameňák, in budete i s tukanem

Pokud je pro vás motiv plameňáka na prázdninových nehtech příliš velké sousto, jsme zvědaví, co budete říkat na motiv tukana. Podle nás se vyjímá na matném odstínu růžových nehtů naprosto famózně.

Námořnický motiv: Decentnější řešení, pokud jsou pro vás tropické motivy přes čáru

Kromě tropických motivů se během dovolené u moře blýsknete také nehty v námořnickém motivu. Vašim nehtům bude slušet třeba modrý a bílý lak v kombinaci se třpytkami a motivem kotvy. V každém případě jde o decentnější řešení nehtů v prázdninovém designu.

Autor:
Publikováno: 18. 7. 2019 10:08 Nahlásit obsah