Nejlepší zimní vlasové masky: Vaši hřívu hydratují, vyživí a vrátí jí ztracený lesk

Nejlepší zimní vlasové masky: Vaši hřívu hydratují, vyživí a vrátí jí ztracený lesk Zdroj: Shutterstock

Chladné zimní počasí naše vlasy vysušuje, v důsledku čehož se třepí, lámou a krepatí. Chcete svou hřívu vrátit do života? Připravte si doma zimní vlasové masky, které vašim poškozeným vlasům dodají ztracené zdraví a lesk. Které vlasové masky vám v zimě zaručeně pomohou?

Tipy na zimní masky na vlasy: Aplikujte je jednou týdně

V zimě naše vlasy potřebují speciální péči, abychom je ochránili před nadměrným vysušováním, krepatěním a lámáním. Ptáte se, jak v zimních měsících vlasům zajistit dostatečnou ochranu? Alespoň jednou týdně na ně aplikujte domácí masku na vlasy, která vaši hřívu vyživí, hydratuje a zregeneruje.

Máme pro vás tipy na nejlepší zimní masky na vlasy, které se nejen snadno vyrábějí ze základních surovin, ale také jednoduše nanášejí. Již po několika aplikacích si všimnete, že na vaše vlasy působí takřka zázračně.

Zdroj: Shutterstock Zimní vlasová maska z vaječného žloutku, medu a olivového oleje

Díky této hydratační zimní masce na vlasy bude vaše hříva viditelně vyživená, hladká a lesklá. Krepatá hříva už bude minulostí.

Potřebujete:

  • 1 vaječný žloutek
  • 1 polévkovou lžíci olivového oleje
  • 120 mililitrů medu

Postup:

Výše uvedené ingredience smíchejte do hladké kašičky. Zimní vlasovou masku následně rovnoměrně naneste do své hřívy. Dalších 5 až 10 minut masírujte svou pokožku hlavy a také vlasy po celé délce. Posléze nechte zimní masku z vaječného žloutku, medu a olivového oleje na svých vlasech zaschnout. Jakmile maska zaschne, smyjte ji ze svých vlasů šamponem, který běžně používáte.

Zdroj: Shutterstock Zimní maska na vlasy s kvasnicemi a medem

Tato zimní maska je vhodná pro všechny druhy vlasů. Vaši hřívu vyživí, regeneruje, dodá jí lesk a podpoří její zdravý růst.

Potřebujete:

  • 2 polévkové lžíce čerstvých kvasnic
  • 1 polévkovou lžíci vlažného mléka
  • 1 čajovou lžičku medu

Postup:

Připravte si misku, ve které rozdrobte droždí. Do rozdrobeného droždí přidejte vlažné mléko a za stálého míchání vytvořte kašičku. Nakonec do této směsi vmíchejte med.

Kvasnicovou masku aplikujte na své vlasy v celé délce a nechte působit 30 minut. Následně si svou hřívu umyjte běžným šamponem.

Zdroj: Pinkvilla.com, Blurstyle.com

Autor:
Publikováno: 27. 1. 2022 13:40 Nahlásit obsah