Kategorie Péče o vlasy

Článek
Arganový olej dodá krásu vaší pleti, vlasům i řasám
Arganový olej dodá krásu vaší pleti, vlasům i řasám Hledáte univerzální přírodní přípravek, díky kterému budete mít vypnutou pleť bez vrásek, delší řasy a bezchybné vlasy? Blahodárným způsobem na vaši krásu působí hlavně arganový olej. Co tedy všechno umí a jakým způsobem jej můžete používat?
Článek
Jak funguje suchý šampon? Nejde o plnohodnotnou náhradu za mytí, vašim vlasům může spíš uškodit
Jak funguje suchý šampon? Nejde o plnohodnotnou náhradu za mytí, vašim vlasům může spíš uškodit Suchý šampon je pro nás nenahraditelným pomocníkem zvlášť na cestách. Jistě jste si jej přibalila i na letní dovolenou. Pokud suchý šampon používáte v nouzi nejvyšší, není co řešit. Jestli po něm sáhnete několikrát týdně, výrazně tím škodíte svým vlasům. Vzhledem k tomu, jak suchý šampon funguje, jej rozhodně neberte jako náhradu za mytí.
Článek
Chraňte své vlasy před chladným počasím. Odmění se vám za to
Chraňte své vlasy před chladným počasím. Odmění se vám za to Své vlasy si ničíme nejen žehlením a fénováním. Velkou zátěží pro ně je i nástup chladného a mrazivého počasí, kvůli kterému naše hříva ztrácí svoji hydrataci, je sušší a snadněji se láme. Zima, mráz a suchý vzduch zkrátka s našimi vlasy udělají své. Prozradíme vám ale několik triků, jak si je udržíte krásné až do jara!
Článek
Teče vám z kohoutku tvrdá voda? Pozor, je to pohroma pro vaše vlasy
Teče vám z kohoutku tvrdá voda? Pozor, je to pohroma pro vaše vlasy Většině z nás teče doma z kohoutku tvrdá, nebo středně tvrdá voda. A právě tento typ vody může být obrovskou pohromou pro naše vlasy. Tvrdá vody je vysušuje, vlasy po ní navíc zůstávají zplihlé a bez lesku. Jak z tohoto začarovaného kruhu ven?
Článek
Chcete mít hedvábně jemné vlasy? Dodržujte tato pravidla a svou nepoddajnou hřívu lehce zkrotíter
Chcete mít hedvábně jemné vlasy? Dodržujte tato pravidla a svou nepoddajnou hřívu lehce zkrotíter Lesklé, zdravé a hedvábně jemné vlasy, které se nekrepatí a jsou snadno poddajné. Rozhodně to není nic nemožného. I vy je můžete mít, i když si svou hřívu pravidelně barvíte, stylujete, fénujete a žehlíte. Zlepšit stav svých vlasů můžete už během několika týdnů, zkuste ale při péči o svou hřívu dodržovat následující pravidla.
Článek
Jak si škodíme v péči o vlasy?
Jak si škodíme v péči o vlasy? Mytí vlasů je zdánlivě jednoduchý proces, který vykonáváme téměř denně. Proto je dobré dát si pozor na určité věci, které bychom měly, nebo naopak neměly dělat.
Článek
9 chytrých triků, díky kterým si nebudete muset umývat vlasy tak často!
9 chytrých triků, díky kterým si nebudete muset umývat vlasy tak často! Efekt umytých vlasů bohužel příliš dlouho nevydrží a čím častěji si je umýváme, tím dříve k tomu opět dochází. Každodenním umýváním vlasů jsou totiž vlasové folikuly neustále stimulovány a právě ty způsobují, že jsou naše vlasy mastné.
Článek
Vraťte své vlasy opět do formy
Vraťte své vlasy opět do formy V létě většinou všechny odpočíváme a je jedno, jestli jsme doma u bazénu nebo v zahraničí u moře. Užíváme si pocit, kdy si s našimi vlasy pohrává lehký letní větřík a slunce vytváří na pramenech vlasů přirozený melír.…
Článek
7x domácí masky na poškozené vlasy aneb vrátit vlasům pevnost a lesk?
7x domácí masky na poškozené vlasy aneb vrátit vlasům pevnost a lesk? Léto nenávratně mizí v nedohlednu a nám kromě krásných vzpomínek a horkých letních dní zůstaly jen suché a zničené vlasy. Není se čemu divit. Slunce, suchý vzduch, slaná nebo chlorovaná voda voda. To vše jim dává pořádně…
(5) Načíst více