Kategorie Péče o vlasy

Článek
9 chytrých triků, díky kterým si nebudete muset umývat vlasy tak často
9 chytrých triků, díky kterým si nebudete muset umývat vlasy tak často Efekt umytých vlasů bohužel příliš dlouho nevydrží a čím častěji si je umýváme, tím dříve k tomu opět dochází. Každodenním umýváním vlasů jsou totiž vlasové folikuly neustále stimulovány a právě ty způsobují, že jsou naše vlasy mastné.
Článek
Nejlepší zimní vlasové masky: Vaši hřívu hydratují, vyživí a vrátí jí ztracený lesk
Nejlepší zimní vlasové masky: Vaši hřívu hydratují, vyživí a vrátí jí ztracený lesk Chladné zimní počasí naše vlasy vysušuje, v důsledku čehož se třepí, lámou a krepatí. Chcete svou hřívu vrátit do života? Připravte si doma zimní vlasové masky, které vašim poškozeným vlasům dodají ztracené zdraví a lesk. Které vlasové masky vám v zimě zaručeně pomohou?
Článek
Lupy v zimě jsou častým problémem. Jak proti nim účinně bojovat?
Lupy v zimě jsou častým problémem. Jak proti nim účinně bojovat? Máte v zimě plnou hlavu lupů? Bohužel jde o velmi častý problém, který trápí jak ženy, tak muže. Produkci zimních lupů ve vlasech můžete omezit hned několika způsoby. Co konkrétně vám pomůže?
Článek
Chraňte své vlasy před chladným počasím. Odmění se vám za to
Chraňte své vlasy před chladným počasím. Odmění se vám za to Své vlasy si ničíme nejen žehlením a fénováním. Velkou zátěží pro ně je i nástup chladného a mrazivého počasí, kvůli kterému naše hříva ztrácí svoji hydrataci, je sušší a snadněji se láme. Zima, mráz a suchý vzduch zkrátka s našimi vlasy udělají své. Prozradíme vám ale několik triků, jak si je udržíte krásné až do jara!
Článek
Nejčastější chyby, kterými si ničíte vlasy: Spíte s mokrou hlavou nebo nosíte culík
Nejčastější chyby, kterými si ničíte vlasy: Spíte s mokrou hlavou nebo nosíte culík Vlasy jsou korunou ženské krásy. Snažíte se co nejvíc pečovat o svou hřívu, a přesto jsou vaše vlasy suché, lámavé, a navíc vám nadměrně vypadávají? Možná, že se nevědomky dopouštíte několika chyb, kterými si ničíte své vlasy. Prozradíme vám, o které chyby jde, a řekneme, jak se jim pro příště vyhnout.
Článek
Tajný recept starého čínské kmene Yao vám zajistí ty nejkrásnější vlasy
Tajný recept starého čínské kmene Yao vám zajistí ty nejkrásnější vlasy O čínských ženách je známo, že mají krásné, lesklé a pevné vlasy, nemluvě o jejich bezchybné pleti. Tajemství se skrývá ve staré čínské vesničce Huangluo, přezdívané The Long Hair Village, neboli Vesnice dlouhých vlasů.
Článek
Připravte své vlasy na léto již nyní: Nechte si zastřihnout konečky a svou hřívu dostatečně hydratujte
Připravte své vlasy na léto již nyní: Nechte si zastřihnout konečky a svou hřívu dostatečně hydratujte Letní měsíce představují pro naše vlasy obrovskou zátěž. Kvalitu naší hřívy ovlivňují vysoké teploty a také intenzivní sluneční záření. Chcete-li své vlasy chránit před poškozením, začněte s tím již nyní. Přinášíme vám několik tipů, jak připravit vlasy na léto. Díky nim budou vaše lokny ve velmi dobré kondici a budou tak lépe čelit letnímu počasí.
Článek
Arganový olej dodá krásu vaší pleti, vlasům i řasám
Arganový olej dodá krásu vaší pleti, vlasům i řasám Hledáte univerzální přírodní přípravek, díky kterému budete mít vypnutou pleť bez vrásek, delší řasy a bezchybné vlasy? Blahodárným způsobem na vaši krásu působí hlavně arganový olej. Co tedy všechno umí a jakým způsobem jej můžete používat?
Článek
Jak funguje suchý šampon? Nejde o plnohodnotnou náhradu za mytí, vašim vlasům může spíš uškodit
Jak funguje suchý šampon? Nejde o plnohodnotnou náhradu za mytí, vašim vlasům může spíš uškodit Suchý šampon je pro nás nenahraditelným pomocníkem zvlášť na cestách. Jistě jste si jej přibalila i na letní dovolenou. Pokud suchý šampon používáte v nouzi nejvyšší, není co řešit. Jestli po něm sáhnete několikrát týdně, výrazně tím škodíte svým vlasům. Vzhledem k tomu, jak suchý šampon funguje, jej rozhodně neberte jako náhradu za mytí.