Influencerka sbírala několik měsíců po bytě své vypadané vlasy. Její experiment ostatní šokoval

Influencerka sbírala několik měsíců po bytě své vypadané vlasy. Její experiment ostatní šokoval Zdroj: Shutterstock

K velmi neobvyklému experimentu se odhodlala influencerka Yana Chesova. Výsledek svého neobvyklého pokusu následně sdílela na TikToku a lidem spadla čelist. V čem její experiment spočíval? Tato dlouhovlasá dívka několik měsíců sbírala po bytě své vypadané vlasy. Svou sbírku kadeří následně představila ostatním.

Zdravému člověku vypadne v průměru za den 50 až 80 kusů vlasů. I když jde o normální stav, zvlášť dlouhovlasé ženy, které dbají o svou krásu, to dokáže velmi nepříjemně potrápit. Pokud vám denně vypadne více než 150 vlasů, už jde naopak o problém, který je třeba řešit.

Abychom si udělali představu, jak takové vypadané množství vlasů vypadá v průběhu několika měsíců, influencerka Chesovafeat alias Yana Chesova se rozhodla pro velmi neobvyklý experiment.

Zdroj: Shutterstock Tato dívka sbírala několik měsíců po svém bytě své vypadané vlasy. Každý z vlasů následně nalepila za kořínek na izolepu. Po celou dobu sbírání své kadeře shromažďovala na jednom proužku izolepy.

Jaký byl výsledek? Zhruba za tři měsíce se influencerce podařila nasbírat opravdu impozantní sbírka vlasů. Napočítala jich celkem 1456. Tyto vypadané vlasy působily na proužku izolepy jako dokonalý příčesek.

Když Yana Chesova sdílela výsledek svého experimentu v tiktokovém videu, zvlášť ženy zůstaly v šoku a byly ohromeny hustotou vypadaných kadeří. Když je uviděly na vlastní oči, uvědomily si, jakými extrémními změnami jejich kštice v průběhu času prochází.

Zdroj: Tiktok.com
Autor:
Publikováno: 1. 6. 2023 09:05 Nahlásit obsah