Této dívce v cukrárně řekli, že je moc tlustá: Její pomstou se baví celý internet

Této dívce v cukrárně řekli, že je moc tlustá: Její pomstou se baví celý internet Zdroj: En.newsner.com

Když 19letá Vega Blossom čekala ve své oblíbené cukrárně, až na ni přijde řada, zažila něco, s čím absolutně nepočítala. Žena, která stála ve frontě za ní, na celou cukrárnu prohlásila, že doufá, „že toto tlusté prase jí nevykoupí všechny její oblíbené dortíky“. Co na to Vega? Vymyslela geniální pomstu, kterou se baví celý internet.

Rozhodně se nedá říct, že 19letá Vega Blossomová z americké Indiany by se mohla považovat za prototyp štíhlosti. Ačkoliv trpí nadváhou směřující k obezitě, pravidelně chodí na dortíky a na další sladkosti do své oblíbené cukrárny. Naposledy se jí v tomto podniku stal velmi nepříjemný incident, který ovšem dokázala přeměnit ve svou velkou osobní výhru.

Zdroj: Metro.co.uk Když si Vega ve vitríně vybírala, jakou sladkost si z cukrárny odnese tentokrát, uslyšela na svou adresu velmi nevybíravá slova. „Doufám, že to tlusté prase přede mnou nevykoupí všechny cupcaky,“ prohlásila nahlas žena, která stála za Vegou ve frontě.

V každém případě šlo o pořádný trapas, který se ale Vega rozhodla ustát. „Když jsem slyšela všechny ty hnusné věci, které o mně ta žena nahlas řekla, upřímně – chtělo se mi nejprve plakat. Ale vevnitř jsem si řekla, že to ustojím. Ačkoli si běžně kupuju jenom šest dortíků, rozhodla jsem se okamžitě jednat,“ vysvětluje americká teenagerka.

Vega se na úkor této nevybíravé poznámky rozhodla, že dá ženě pořádnou lekci. Vega zareagovala naprosto skvěle a skutečně skoupila všechny cupcaky, na které měla žena stojící ve frontě za ní chuť. Teenagerka za tyto cupcaky utratila celkem 54 dolarů, ale stálo jí to za to.

Zdroj: Metro.co.uk „Když jsem z cukrárny odcházela, podívala jsem se té ženě přímo do očí. A pak jsem se jí zeptala, jestli mi může otevřít dveře, protože mám plné ruce dortíků,“ směje se Vega.

Říká se, že pomsta bývá sladká a v tomto případě to platí dvojnásob. Americká teenagerka následně vyvěsila fotku nakoupených cupcaků na svůj Facebook a ženě, která ji urazila, navíc pod touto fotkou popřála krásné Velikonoce. Její geniální pomstou se nyní baví celý internet.

A co vy? Kdyby vás někdo takto veřejně urazil, jakým způsobem byste na to zareagovali?

Autor:
Publikováno: 9. 4. 2019 10:34 Nahlásit obsah