Olympionička Alica Schmidt z Německa byla označena za nejkrásnější atletku na světě. O tento titul ale nestojí

Olympionička Alica Schmidt z Německa byla označena za nejkrásnější atletku na světě. O tento titul ale nestojí Zdroj: Shutterstock

Má vysportovanou postavu, krásnou tvář, modré oči a dlouhé blond vlasy. I z toho důvodu australský magazín Busted Coverage označil Němku Alici Schmidt za nejvíce sexy atletku na světě. 22letá kráska však o tento titul vůbec nestojí, jejím snem je zabodovat na olympiádě v japonském Tokiu.

Německá atletka Alica Schmidt je snem mnoha mužů. Za svou krásu vděčí nejen genům. Vypadá skvěle i proto, že se většinu svého života věnuje sportu, a to zejména běhu. 

Alica Schmidt, která v minulosti dokonce odmítla focení pro Playboy, chválu ostatních na svou krásu přehlíží. Přeje si totiž, aby ji veřejnost oceňovala s ohledem na její sportovní výkony, a ne kvůli tomu, jak vypadá.

Právě proto odmítá přijmout fakt, že ji australský magazín Busted Coverage označil za nejsexy sportovkyni světa. “Nevím, proč jsem získala tento titul. Sport je pro mě jednoznačně na prvním místě,” citoval britský list The Sun slova Alica Schmidt, která byla ze získaného titulu velmi nesvá.

Německá atletka se kvalifikovala na letošní letní olympiádu v Tokiu, což je její dosud největší sportovní úspěch. Tato naděje německé gymnastiky se ukáže v běžecké dráze. Její nejsilnější disciplínou je běh na 400 metrů, předvede se tedy v ženské štafetě na 4 x 400 metrů.

Alica Schmidt je nejen úspěšnou sportovkyní, ale i influencerkou. Na Instagramu ji sledují více než 2 miliony lidí. Počet sledujících výrazně vzrostl poté, co se Alica stala fitness trenérkou německého fotbalového klubu Borussia Dortmund.

Zdroj: The Sun, Instagram

Autor:
Publikováno: 30. 7. 2021 09:59 Nahlásit obsah