Kamylla bojovala po mozkové příhodě o život v nemocnici. Matka s jejím manželem si mezitím začali aférku

Kamylla bojovala po mozkové příhodě o život v nemocnici. Matka s jejím manželem si mezitím začali aférku Zdroj: Instagram.com @kamyllaa.melo

Brazilka Kamylla Melo je velmi krásná žena. Má ovšem za sebou velmi těžké období. Musela totiž překonat, že ji zradily dvě nejdůležitější osoby jejího života. Matka a manžel. Když Kamylla zápasila čtyři měsíce o život v nemocnici, její matka a její manžel se dali dohromady. Jak sama říká, se svou životní zkušeností se již vyrovnala.

Zradili ji lidé, kterým důvěřovala nejvíc

S některými lidmi se život skutečně nemazlí a staví jim jednu překážku za druhou. Je jenom na nich, zda tyto překážky překonají, nebo zda padnou na kolena. O svou šokující životní zkušenost se veřejně s ostatními podělila Kamylla Melo z Brazílie. Tuto ženu zradili lidé, na které nejvíc spoléhala a kteří jí během její vážné nemoci měli naopak podat pomocnou ruku.

Kamylla v roce 2017 podstoupila bariatrickou operaci žaludku, po které ovšem utrpěla mozkovou příhodu. Kvůli svému vážnému stavu zůstala další čtyři měsíce na oddělení JIP, kde se její zdravotní stav pohyboval mezi životem a smrtí. 

Matka ji v nemocnici nenavštívila ani jednou

V tu dobu se její matka nastěhovala k jejímu manželovi, aby svému zeťovi pomohla s Kamylliným synkem, který měl tehdy pouhé čtyři roky. “Většinu času jsem byla v umělém spánku. Když jsem se probrala, přišel mě navštívit táta. Tehdy jsem zjistila, že během těch čtyř měsíců v nemocnici za mnou moje máma nepřišla ani jednou a můj manžel jenom párkrát,” vypráví Kamylla.

Když byla tato žena propuštěna z nemocnice, čekal ji ještě větší šok. Její otec ji po propuštění z nemocnice vzal k sobě domů, kde na Kamyllu čekal i její čtyřletý syn. Zde této ženě otec oznámil, že její matka má bohužel aféru s jejím manželem. 

“Bylo to, jako by mě někdo bodnul do hrudi. Měla jsem pocit, jako by oba dva zemřeli společně při leteckém neštěstí. Takovou bolest jsem nikdy v životě necítila,” popisuje podvedená Brazilka.

Na svou minulost se snaží zapomenout po boku milujícího muže

Okamžitě volala svému manželovi. Ten ale telefon nebral, nereagoval ani na smsky a zprávy na whatsappu. Poté zavolala své matce, aby jí oznámila, že jí propustili z nemocnice a je zdravá. “Zeptala jsem se jí, zda je pravda, že se dala dohromady s mým manželem. Řekla mi, že je to tak a že jsou velmi šťastní. Nemohla jsem věřit svým uším,” tvrdí smutně Kamylla.

O několik dnů později se vrátila do svého domu, aby si sbalila všechny věci. Se svým manželem se rozvedla, rozvod podstoupili i její otec s její matkou. Kamylla se od této zrady se svou matkou nikdy nesetkala. Na základě soudního příkazu však musí svému bývalému manželovi umožňovat několikrát do týdne návštěvy jejich společného syna.

“Co jsem slyšela od známých, moje matka je teď mou lacinou kopií. Odbarvila se na blond a nosí podobné oblečení jako já,” říká žena, která se snaží na svou minulost zapomenout. Podle svých slov je teď velmi šťastná po boku nového muže, se kterým je více než jeden rok.

Autor:
Publikováno: 22. 1. 2021 11:54 Nahlásit obsah