Muž si nechal na záda vytetovat hanbatou fotku své přítelkyně. Za pár dnů se mu to vymstilo

Muž si nechal na záda vytetovat hanbatou fotku své přítelkyně. Za pár dnů se mu to vymstilo Zdroj: Vt.co

Zamilovaní lidé často dělají hloupé věci, kterých později litují. Růžové brýle měl i Malakye Brooks, který si během dovolené v prázdninovém ráji na Ibize nechal na záda vytetovat velký hanbatý obrázek své přítelkyně. Po příjezdu do Británie se však pár rozešel a Malakye se na vlastní kůži přesvědčil, že romantická gesta se prostě dělat nevyplácí.

23letý Malakye Brooks si vyrazil se svou přítelkyní Jo Annou na Ibizu. Zamilovaný britský páraček zde obrážel se svými přáteli jednu párty za druhou a pobyt v tomto dovolenkovém ráji si užíval naprosto plnými doušky. Po jedné z dlouhých nocí na Ibize se Malakye rozhodl, že by si chtěl na svá záda pořídit tetování.

Zdroj: Dailymail.co.uk Společně se svou přítelkyní a kamarády proto vyrazil do nejbližšího tetovacího salonu. Pod vlivem alkoholového opojení se rozhoupal k opravdu k romantickému gestu, o kterém ovšem nevěděl, že jej bude už za pár dnů litovat.

Aby Malakye své přítelkyni Jo Anně dokázal, že ji neskutečně miluje a že k sobě opravdu patří, rozhodl se, že si na svá záda nechá vytetovat právě ji. Čím ale bylo toto tetování zvláštní? Jeho přítelkyně na něm byla zobrazena ve vší kráse nahoře bez.

„Za tohle tetování jsem zaplatil kolem 500 euro. Strávil jsem u tatéra víc než čtyři hodiny, než bylo hotové. Ale výsledek mě nadchnul,“ vypráví své zážitky z Ibizy 23letý Malakye.

Zdroj: Dailymail.co.uk Když si další den tento muž vyšel bez trička na pláž a pak do plážového baru, byl díky svému novému tetování v centru dění. Na své nové tetování však začal jinak nahlížet tehdy, když se vrátil domů do Velké Británie. Jeho přítelkyně Jo Anna se s ním pár dnů po příjezdu rozešla, ovšem Malakyeovi zůstal na zádech nepěkný trvalý dáreček.

Díky tomuto tragikomickému příběhu byste o Malakyeovi možná řekli, že je tragéd. Jeho příběh ale pokračoval dál. Rozhodně nechtěl mít na svém těle trvalou připomínku své ex, a tak musel za svou zbrklost a zatemnění smyslů zaplatit pořádnou dávkou bolesti. Odstraňování tak rozměrného tetování z těla totiž není vůbec příjemnou záležitostí, Malakye by o tom mohl vyprávět své.

Autor:
Publikováno: 30. 3. 2019 13:00 Nahlásit obsah