Na 53letou sexy influencerku letí o polovinu mladší muži. Ostatním ženám radí, jak na zajíčky

Na 53letou sexy influencerku letí o polovinu mladší muži. Ostatním ženám radí, jak na zajíčky Zdroj: Shutterstock

Influencerka Andrea Sunshine má 53 let a mladší muži na ni stojí fronty. Na sociálních sítích se proto rozhodla na základě svých zkušeností radit ostatním zralým ženám, jak na zajíčky. Podle této sexy zralé ženy touží mladší muži u starších žen po svalech a sebevědomí - a obojího má Andrea Sunshine na rozdávání.

53letá fitness influencerka Andrea Sunshine, která žije v britském Londýně, vypadá na svůj věk vážně úžasně. Vše má ale vydřené - aby si udržela dokonale vyrýsovanou postavu, tráví každý den hodiny v posilovně. Pravidelně se věnuje také nahé józe, prostřednictvím které své tělo uvolní a nechá odpočinout od náročného silového cvičení.

Jak Andrea Sunshine podotýká, její záliba ve fitness má jednu velmi příjemnou výhodu. Na její vyrýsovanou postavu a zároveň i na věk se totiž lepí mladší muži doslova jako vosy na med.

“Obvykle přitahuji muže, kteří jsou o polovinu mladší než já. U mladých mužů totiž existuje určitý typ fetiše týkajícího se zralých a svalnatých žen. Máme navíc více zkušeností a sebedůvěry, která u nezkušených slečen někdy chybí,” myslí si 53letá Andrea Sunshine, která dokazuje, že věk je jenom číslo.

Tato dobře stavěná influencerka podotýká, že mladší muže na ní přitahují jak její věk, tak její svaly. Pozornost, která se Andree od mladších ročníků dostává, ji velmi lichotí a samozřejmě také vzrušuje.

Zdroj: Shutterstock “Upřímně, líbí se mi zájem mladších mužů a tato pozornost mě nakopává v mé další cestě. Představa, že bychom spolu něco mohli mít, mě vzrušuje a přivádí mě k nejrůznějším fantaziím,” dodává 53letá fitness influencerka. Ač nemá Andrea Sunshine o zajíčky nouzi, podotýká, že preferuje raději zralé muže.

Zdroj: Dailystar.co.uk, The-sun.com
Autor:
Publikováno: 2. 5. 2023 09:28 Nahlásit obsah