Poprvé každého vztahu. Co před sebou s partnerem děláte až po delší známosti?

Poprvé každého vztahu. Co před sebou s partnerem děláte až po delší známosti? Zdroj: Shutterstock

Každý vztah prochází určitým obdobím, kdy jeden druhého poznáváme a snažíme se svému protějšku co nejvíce imponovat. Nejprve si dáváme velký pozor na své způsoby a chování, ale časem si dovolíme i menší nepřístojnosti.

Pokud jste se svým partnerem již delší čas, tak nám dáte jistě za pravdu, že tomuto se nikdo dříve nebo později nevyhne. Aniž si to uvědomuje, takové chování je přirozené a patří k životu - i tomu partnerskému.

Umažete se při jídle

Máte na bradě kousek čokolády, ruce ulepené od zákusku a váš partner si ušpinil tričko omáčkou, ale vám je to úplně jedno. Jednoduše si to užíváte, protože jste zamilovaní a jste spolu. Před pár týdny by vás to přivádělo do rozpaků, ale dnes již víte, že to vůbec nevadí.

Říhnutí

Trapný projev, kdy vás vaše tělo totálně zradilo a přivedlo do nevhodné situace a vy nevíte, jak z ní ven. Stydíte se pohlédnout partnerovi do očí z obavy, že tam uvidíte znechucení. Časem si z toho těžkou hlavu určitě dělat nebudete, protože oba zjistíte, že to jednoduše nemůžete ovlivnit a rádi se zasmějete jeden druhému, protože říháte oba.

Musíte "na velkou"

Jste poprvé na návštěvě u svého milého a ouvej - musíte na velkou. Po vykonání potřeby okamžitě otevřete okno, vystříkáte po toaletě svůj drahý parfém, jen aby se zápach náhodou nedostal do vedlejšího pokoje. Dlouho se myjete a doufáte, že si ničeho nevšimne. Dnes už to neřešíte, jednoduše když musíte, tak musíte.

Zdroj: Shutterstock

Ulevit si je lidské

Ať se snažíte, jak chcete, tak jednou nastane chvíle, kdy si jednoduše ulevíte. Nic s tím nenaděláte, je to přirozené a ne pokaždé se vám podaří nějak se vymluvit a třeba odejít někam ven. Jak se říká, pokud se nestydíte před sebou „prdět“, tak jste pro sebe stvořeni a vaše láska vydrží vše.

Uklidit zvratky

Někdy se stane, že to člověk přežene s jídlem, pitím a potom se stane nehoda, kdy to prostě musí ven. Pokud jste schopni vše uklidit po vašem partnerovi a přitom ho nevyhodit z bytu, ale ještě se o něj postarat, je to známka toho, že vaše láska je mnohem silnější, než jste si mysleli.

Vymačkat pupínky

Neškodné pupínky se umí objevit i v pozdějším věku, nejenom v dospívání, a pokud jste ve svém vztahu již tak daleko, že svému milému dovolíte vám je vymáčknout a jemu to v žádném případě nedělá problém, jste šťastný pár. Už si důvěřujete a nic před sebou netajíte, a to ani ty nejchoulostivější věci.

Tak co, už jste si s vaším partnerem prošli všemi těmito situacemi a stále jste spolu? Gratulujeme, jste opravdu šťastně zamilovaní a milovaní.

Autor:
Publikováno: 4. 5. 2021 10:35 Nahlásit obsah