Rozchod Natálie Kočendové a Davida Vitáska? Údajně už netvoří pár

Rozchod Natálie Kočendové a Davida Vitáska? Údajně už netvoří pár Zdroj: Profimedia

Vypadá to, že je za dveřmi rozpad dalšího páru z reality show Love Island. Natálie Kočendová a David Vitásek se dali dohromady v průběhu této show a i když jejich okolí tomuto vztahu velkou šanci nedávalo, zamilovaný pár po skončení soutěže zůstal stále spolu a dokonce si našli společné bydlení.

Natálie s Davidem se stali miláčky této reality show a ačkoliv nevyhráli, našli alespoň každý toho druhého. Ovšem nyní se začalo spekulovat o tom, že se tento pár rozešel. S touto novinkou přišel dnes portál eXtra.cz.

„Nyní je ale nejspíš vše jinak. Redakci eXtra.cz totiž poskytl důvěryhodný zdroj informaci, že Natálie a David jdou od sebe. Podle další osoby z jejich blízkého okolí problémy ve vztahu přetrvávají již delší dobu, nějaký čas se prý údajně nesledovali ani na Instagramu,“ uvádí lifestylový magazín.

David i Natálie se k situaci prozatím nevyjádřili, a i jejich společné fotky jsou stále na sociálních sítích. Jak to bude dál, to se teprve uvidí, možná jde jen o další zkoušku vztahu, kterou společně přečkají.

Autor:
Publikováno: 28. 3. 2023 15:27 Nahlásit obsah