Zamilovaná dívka Kate Lefler dva roky hledala lásku z baru. Když pana neznámého našla, přišlo obrovské zklamání

Zamilovaná dívka Kate Lefler dva roky hledala lásku z baru. Když pana neznámého našla, přišlo obrovské zklamání Zdroj: Instagram.com @helpkatefindadam

Před dvěma lety zavítala 23letá Kate Lefler do baru, kde podle svých slov zažila osudové setkání. Na krátkou chvíli se zde potkala s panem neznámým, který se jí představil jako Adam. Mezi párem přeskočila jiskra. Kate se však už s tímto mužem nesetkala. Jelikož jej nedokázala vyhnat z hlavy, vyhlásila po něm pátrání na Instagramu.

Adama našla po dvou letech, je ovšem zadaný

Kate Lefler z amerického Marylandu věřila, že si jsou s neznámým mužem souzení. Proto po něm začala pátrat na sociálních sítích. Svého pana vyvoleného našla až nyní, po dlouhých dvou letech. A výsledek? Bohužel se dostavilo obrovské zklamání. Zamilovaná Kate totiž zjistila, že onen tajemný neznámý je zadaný.

Navzdory tomu je prý 23letá americká dívka šťastná, že se jí Adam ozval. Díky tomu mohla uzavřít kapitolu svého života. Instagramový profil @helpkatefindadam, prostřednictvím kterého po tomto muži pátrala, tak v současnosti deaktivovala.

“Jsem šťastná, že jsem ho našla. Chtěla bych poděkovat všem, kteří moje pátrání po Adamovi sdíleli. Internet je v tom naprosto skvělý. Tímto všem oznamuji, že JE ZADANÝ. Respektuji jeho vztah a soukromí, proto ruším instagramovou stránku, prostřednictvím které jsem jej hledala,” napsala veřejně Kate.

Zdroj: Instagram.com @helpkatefindadam K setkání došlo v anglickém baru Rust and Royal

Jak tento hořkosladký příběh začal? Kate a Adam se potkali v roce 2018 v baru Rust and Royal v anglickém městě Plymouth. Kate tehdy pracovala pro Pobřežní stráž USA a její loď na jeden večer zastavila v anglickém Plymouthu. Adam byl v tentýž den ve stejném městě na návštěvě u svého kamaráda Maca. Jak Kate, tak Adam se nezávisle na sobě rozhodli navštívit právě bar Rust and Royal.

Jak Kate vypráví, když se setkali v baru, proběhlo mezi nimi obrovské jiskření. “Políbil mě na dobrou noc. Plánovali jsme, že si následující den dáme schůzku. Když mi od něj ale nepřišla žádná smska, došlo mi, že jsem mu ke svému telefonnímu číslu zapomněla dát předvolbu,” popisuje Kate.

Zdroj: Instagram.com @helpkatefindadam Je ráda, že po Adamovi pátrala

Tato dívka celé roky přemýšlela nad tím, co by se stalo, kdyby se následující den s Adamem opět setkala. Proto se pana neznámého snažila celé dva roky zoufale zkontaktovat na Instagramu. Kate nyní připouští, že její přístup byl celkem bláznivý, ale je ráda, že to udělala. Konečně prý může pokračovat ve svém životě dál. 

Toto hořkosladké lovestory, které pro Kate nemělo šťastný konec, je důkazem toho, že bychom neměli mít na očích růžové brýle. Nemá cenu si cokoliv idealizovat a přemýšlet nad tím, co by se stalo kdyby. Ve svém životě bychom měli jít realisticky dál a nikdy se neohlížet za minulostí.

Autor:
Publikováno: 16. 9. 2020 10:08 Nahlásit obsah