Znamení zvěrokruhu, která se k sobě v žádném případě nehodí

Znamení zvěrokruhu, která se k sobě v žádném případě nehodí Zdroj: Shutterstock

Jistě se vám také někdy stalo, že jste potkali člověka, se kterým jste si tak rozuměli, že jste měli pocit, jako byste ho znali od mala. A pak jsou tu takoví lidé, u kterých ať se snažíte sebevíc, každá jejich věta je vám proti srsti.

Všechno tohle je dáno osobností daného člověka, za kterou zcela jistě stojí znamení zvěrokruhu, ve kterém se narodil. Každé znamení je typické svým temperamentem, postojem a vlastnostmi, které utváří jeho osobnost. Z toho důvodu právě vaše znamení, co se týče partnerských vztahů, hraje zásadní roli. Díky všem těmto vlastnostem mohou určitá znamení k sobě padnout jako ulitá a naopak jsou i některá, mezi kterými to nikdy klapat nebude, ať dělají, co dělají. Která znamení zvěrokruhu se tedy k sobě vůbec nehodí?

Rak a Lev

I přesto, že se tito dva jedinci nesmírně fyzicky přitahují, nic jiného v jejich vztahu není. Nerozumí si jako lidé a ani jako přátelé, především proto, že Lev je naprostý narcista a Rak vše velmi silně emočně prožívá, což je něco, co k sobě příliš nejde. Lev mnohdy řekne bolestivá slova, která dokážou citlivému Rakovi ublížit na dlouhou dobu, ba dokonce napořád.

Býk a Váhy

Ačkoliv jsou si tato dvě znamení velmi podobná, v mnoha případech to bývá onen kámen úrazu. Býk chce mít vždy a za každé situace vše pod kontrolou, což se Váhám příliš nezamlouvá. Tohle je příčinou mnoha hádek, ke kterým se ani jeden neumí postavit čelem. Řešení vzájemných sporů je pro ně obrovskou překážkou, kterou jejich vztah bohužel málokdy přežije.

Zdroj: Shutterstock

Kozoroh a Vodnář

Ze začátku se může stát, že lepšího partnera k sobě tato znamení nemohla ani najít. Ovšem postupem času začnou na povrch vyplouvat věci, které se již tak dokonalé nezdají. Kozorohové žijí především v přítomnosti a vztah je pro ně prioritou číslo jedna. Naopak Vodnáři řeší spíše budoucnost, své cíle a sny. A právě tohle je mezi těmito znameními zásadní problém, jen těžko můžete žít s někým, kdo řeší budoucnost, která vás v tuto chvíli vůbec nezajímá, a řešíte to, co je právě teď a tady.

Autor:
Publikováno: 13. 5. 2021 12:32 Nahlásit obsah