Kategorie Lepek

Článek
Jak zhubnout břicho: Cvičte s vlastním tělem a omezte lepek
Jak zhubnout břicho: Cvičte s vlastním tělem a omezte lepek Hubnutí do plavek se v současné době stává stále aktuálnějším tématem. Jestli jste ovšem se svou postavou spokojená a trápí vám pouze faldíky na bříšku, právě nastává čas na změnu. Přinášíme vám několik tipů, jak co nejúčinněji zhubnout břicho. Pokud je dodržíte, vaše vysněná postava bude na dosah.
Článek
Této dámě se podařilo přelstít čas. Má postavu dvacítky a přitom je jí o padesát let více
Této dámě se podařilo přelstít čas. Má postavu dvacítky a přitom je jí o padesát let více Co by za to jiné ženy a mnohé dívky daly, kdyby vypadaly tak, jako tato dáma. Aniž to tušila, po zveřejnění svých fotografií, jak si v bikinách užívá dny pohody u moře, se strhla doslova lavina obdivu. Paní Hartz je totiž 70 let. Zní to neuvěřitelně, ale je to pravda. Jak je možné, že vypadá tak perfektně?
Článek
Trpíte alergií anebo intolerancí na lepek? Sledujte tyto signály!
Trpíte alergií anebo intolerancí na lepek? Sledujte tyto signály! Lepek je směs dvou bílkovin, kterou obsahují čtyři druhy obilovin - pšenice, žito, ječmen a oves. Název je opravdu odvozen od slovesa lepit. Lepek způsobuje citlivějšímu organismu nemalé problémy, které mají různé projevy. Jak poznáte, že se vás týká alergie, intolerance na lepek nebo přímo celiakie?
Článek
Bezlepková dieta
Bezlepková dieta Problematika celiakie a s ní související bezlepková dieta je v posledních letech velkým tématem. Sortiment dostupných bezlepkových potravin se neustále rozšiřuje, v restauracích i školních jídelnách jsou nabízena obědová menu…