Talentovaná bloggerka se díky make-upu proměnila v Monu Lisu: Výsledek vás ohromí

Talentovaná bloggerka se díky make-upu proměnila v Monu Lisu: Výsledek vás ohromí Zdroj: Bustle.com

Líčení patří k našim ranním rituálům. Dáme si make-up, řasenku, případně zdravíčko, stíny a rtěnku, a vyrazíme z domu. Existují však ženy, které make-upem doslova žijí a vytvářejí si na tváři jedinečná umělecká díla. Mistryní make-upových proměn je bezkonkurenčně bloggerka He Yuhong, která se dokázala přeměnit dokonce ve slavnou Monu Lisu.

O 26leté čínské make-up artistce He Yuhong mluví skoro celý svět. A to díky jejímu blogu, Instagramu a kanálu na YouTube, kde milionům sledujícím předvádí své neuvěřitelné transformace ve známé osobnosti nebo ve slavné osoby světových dějin.

Tato mladá bloggerka je doslova mistryní proměn. Transformuje se v kohokoli chce. Její proměny jsou tak dokonalé, že máte často problém rozlišit výsledek od originálu. He Yuhong svůj talent dokázala i tehdy, když se na výzvu jednoho ze svých fanoušků proměnila ve slavnou Da Vinciho Monu Lisu.

Zdroj: Instagram.com @yuyamika7 He Yuhong sama říká, že svou tvář vnímá jako plátno, jehož možnosti jsou nekonečné. Kromě Mona Lisy v minulosti zkoušela napodobit také další umělecké dílo, a to Dámu s hranostajem. I když jí samotná metamorfóza trvá 4 až 6 hodin, výsledek rozhodně stojí za to. Co říkáte?

Zdroj: Instagram.com @yuyamika7 He Yuhong se přeměňuje také ve slavné ženy současnosti. Pomocí make-upu se transformovala třeba v Cate Blanchett, Selenu Gomez, Tailor Swift nebo Scarlett Johansson.

Zdroj: Instagram.com @yuyamika7 Tato 26letá žena je prostě jako chameleon. Nebojí se totiž ani mužských proměn. Mohli jste ji vidět taky jako Alberta Einsteina, Johnnyho Deppa či Cristiana Ronalda.

Zdroj: Instagram.com @yuyamika7 Že tyto proměny nejsou vůbec možné? Pozorně si prohlédněte následující video, v němž He Yuhong mistrně pracuje s make-upem. Rozhodně pak změníte názor!

Autor:
Publikováno: 13. 5. 2019 13:02 Nahlásit obsah