Kategorie Mandle

Článek
Mandle namočené ve vodě: Superpotravina, o které jen málokdo ví
Mandle namočené ve vodě: Superpotravina, o které jen málokdo ví Pokud si myslíte, že neexistuje rozdíl mezi suchými mandlemi a mandlemi namočenými přes noc několik hodin ve vodě, musíme vás vyvést z omylu. Právě namočené mandle jsou několikanásobně zdravější a dokážou s naším tělem udělat neskutečné věci. Jaké má tato superpotravina léčebné účinky a proč bychom si ji měli dopřávat každé ráno?
Článek
Kompletní přehled oříšků a semínek! Jak pomáhají vašemu zdraví?
Kompletní přehled oříšků a semínek! Jak pomáhají vašemu zdraví? Patříte také mezi milovníky ořechů a semínek? Pak vás jistě potěší, že jsou nejen skvělou svačinkou ale také zdrojem kvalitních tuků, bílkovin, minerálů a vitamínů. Připravili jsme pro vás kompletní přehled, shrnující jejich přínosy pro naše tělo.
Článek
Chlapec snědl mandli, teď se nemůže hýbat
Chlapec snědl mandli, teď se nemůže hýbat Napadlo by vás někdy, že jedení mandlí může být, zejména pro děti, zdraví nebezpečné? V tom případě čtěte dál!
Článek
Domácí kokosovo-mandlové tyčinky. Těm zkrátka neodoláte!
Domácí kokosovo-mandlové tyčinky. Těm zkrátka neodoláte! Pro všechny milovnice sladkého máme recept na skvělé a hlavně jednoduché domácí tyčinky s kokosem a mandlemi. Garantujeme vám, že se u vás doma příliš dlouho neohřejí. Zkusíte je taky?
Článek
Netradiční, ale výborný recept na šťouchané brambory s květákem a mandlemi
Netradiční, ale výborný recept na šťouchané brambory s květákem a mandlemi Máte rádi brambory, ale dali byste si raději lehčí přílohu? A co takhle vyzkoušet něco netradičního. Tento recept na šťouchané brambory s květákem a mandlemi je přesně to, co hledáte. S touto přílohou rozhodně zabodujete!
Článek
Jak vyrobit domácí mandlové mléko?
Jak vyrobit domácí mandlové mléko? Proč si doma vyrábět mandlové mléko? Je plné vitamínů, obsahuje minerální látky jako hořčík, fosfor, vápník, draslík, ale zároveň málo tuků, cukrů, karbohydrátů, má málo kalorií a žádný cholesterol ani laktózu. Mnoho…
Článek
Mějte zdraví v hrsti: mlsejte ořechy
Mějte zdraví v hrsti: mlsejte ořechy Ořechy mají příznivé účinky na lidské zdraví. Snižují například riziko infarktu a srdečních chorob, proto by je měly mlsat osoby s vysokým krevním tlakem. Hrst oříšků několikrát týdně namísto jiného, nezdravého pamlsku, nás nejen víc zasytí, ale především prospěje našemu zdraví. A proto jezme ořechy!
(2) Načíst více