Kategorie Mariana Prachařová

Článek
Recept na brownies podle Mariany Prachařové: Tento chutný moučník je lahodně vláčný a měkký
Recept na brownies podle Mariany Prachařové: Tento chutný moučník je lahodně vláčný a měkký Dali byste si něco dobrého na zub? Jestli máte chuť na sladké, upečte si třeba lahodné brownies. Že už dlouho hledáte recept na brownies, které bude vláčné, a nikoliv vysušené, a v jehož základu nebude máslo? Vyzkoušejte recept na tento moučník podle herečky a influencerky Mariany Prachařové.
Článek
Mariana Prachařová je stále štíhlejší. V minulosti přiznala poruchu příjmu potravy
Mariana Prachařová je stále štíhlejší. V minulosti přiznala poruchu příjmu potravy Herečka a influencerka Mariana Prachařová se doslova ztrácí před očima. Během loňského jarního lockdownu se pustila do shazování přebytečných kil. Zdá se ovšem, že se jí hubnutí vymklo z rukou. Sympatická Mariana je totiž štíhlejší než kdy dříve.
Článek
Recept na kakaovou roládu s tvarohem a mascarpone podle Mariany Prachařové. Příprava je jednoduchá a výsledek delikátní
Recept na kakaovou roládu s tvarohem a mascarpone podle Mariany Prachařové. Příprava je jednoduchá a výsledek delikátní V posledních týdnech a měsících, kdy v důsledku koronavirové krize trávíme více času doma, se z pečení stává velký hit. A podlehly mu i mnohé celebrity, které na Instagramu zveřejňují osvědčené recepty. Chtěli byste si upéct něco dobrého na zub? Vyzkoušejte recept na kakaovou roládu podle herečky a influencerky Mariany Prachařové.
Článek
Mariana Prachařová se přestěhovala do nového bytu. Podívejte se, jak si jej zařídila
Mariana Prachařová se přestěhovala do nového bytu. Podívejte se, jak si jej zařídila Herečka, zpěvačka a influencerka Mariana Prachařová zažila před třemi týdny velké stěhování. Z podkrovního bytu na pražské Letné se přesídlila o několik ulic dál. Následně se pustila do postupného zařizování svého nového bydlení. Útulný domov, ve kterém převládá minimalismus a čistá bílá ukázala Mariana Prachařová i na svém Instagramu.