Kategorie Mariana Prachařová

Článek
Jablečný koláč podle Mariany Prachařové: Tento chutný, zdravý a jednoduchý recept zvládne každý
Jablečný koláč podle Mariany Prachařové: Tento chutný, zdravý a jednoduchý recept zvládne každý K podzimu patří jablečný koláč, který si můžete upéct na spoustu způsobů. Při přípravě této báječné podzimní pochoutky se můžete inspirovat receptem na jablečný koláč podle Mariany Prachařové. Tento recept je nejen rychlý a snadný na přípravu, ale zároveň chutný a zdravý. Upečte si jej a nebudete litovat.
Článek
Den matek českých celebrit: Jak tento svátek oslavila Monika Bagárová, Gabriela Koukalová nebo Taťána Kuchařová?
Den matek českých celebrit: Jak tento svátek oslavila Monika Bagárová, Gabriela Koukalová nebo Taťána Kuchařová? Druhou květnovou neděli si každoročně připomínáme Den matek. Jedná se o významnou událost a snad nikdo z nás v tento den nezapomněl popřát své mamince. Že je máma nejdůležitějším člověkem pod sluncem, zdůraznily na sociálních sítích také mnohé české celebrity. Kdo si vzpomněl na svou maminku, kdo pogratuloval i tchyni a kdo dostal pugét květin?
Článek
První máj, lásky čas: Které známé české ženy se líbaly pod rozkvetlou třešní a letos neuschnou?
První máj, lásky čas: Které známé české ženy se líbaly pod rozkvetlou třešní a letos neuschnou? K prvnímu máje se váže tradice polibku pod rozkvetlou třešní. Také jste si prvomájový polibek nenechali ujít? Rozhodně nejste sami. Tuto staročeskou tradici spojenou s láskou, romantikou a plodností dodržela i řada českých celebrit. Které z nich v letošním roce rozhodně neuschnou?
Článek
Recept na brownies podle Mariany Prachařové: Tento chutný moučník je lahodně vláčný a měkký
Recept na brownies podle Mariany Prachařové: Tento chutný moučník je lahodně vláčný a měkký Dali byste si něco dobrého na zub? Jestli máte chuť na sladké, upečte si třeba lahodné brownies. Že už dlouho hledáte recept na brownies, které bude vláčné, a nikoliv vysušené, a v jehož základu nebude máslo? Vyzkoušejte recept na tento moučník podle herečky a influencerky Mariany Prachařové.
Článek
Mariana Prachařová je stále štíhlejší. V minulosti přiznala poruchu příjmu potravy
Mariana Prachařová je stále štíhlejší. V minulosti přiznala poruchu příjmu potravy Herečka a influencerka Mariana Prachařová se doslova ztrácí před očima. Během loňského jarního lockdownu se pustila do shazování přebytečných kil. Zdá se ovšem, že se jí hubnutí vymklo z rukou. Sympatická Mariana je totiž štíhlejší než kdy dříve.
Článek
Recept na kakaovou roládu s tvarohem a mascarpone podle Mariany Prachařové. Příprava je jednoduchá a výsledek delikátní
Recept na kakaovou roládu s tvarohem a mascarpone podle Mariany Prachařové. Příprava je jednoduchá a výsledek delikátní V posledních týdnech a měsících, kdy v důsledku koronavirové krize trávíme více času doma, se z pečení stává velký hit. A podlehly mu i mnohé celebrity, které na Instagramu zveřejňují osvědčené recepty. Chtěli byste si upéct něco dobrého na zub? Vyzkoušejte recept na kakaovou roládu podle herečky a influencerky Mariany Prachařové.
Článek
Mariana Prachařová se přestěhovala do nového bytu. Podívejte se, jak si jej zařídila
Mariana Prachařová se přestěhovala do nového bytu. Podívejte se, jak si jej zařídila Herečka, zpěvačka a influencerka Mariana Prachařová zažila před třemi týdny velké stěhování. Z podkrovního bytu na pražské Letné se přesídlila o několik ulic dál. Následně se pustila do postupného zařizování svého nového bydlení. Útulný domov, ve kterém převládá minimalismus a čistá bílá ukázala Mariana Prachařová i na svém Instagramu.