Mariana Prachařová se přestěhovala do nového bytu. Podívejte se, jak si jej zařídila

Mariana Prachařová se přestěhovala do nového bytu. Podívejte se, jak si jej zařídila Zdroj: Shutterstock

Herečka, zpěvačka a influencerka Mariana Prachařová zažila před třemi týdny velké stěhování. Z podkrovního bytu na pražské Letné se přesídlila o několik ulic dál. Následně se pustila do postupného zařizování svého nového bydlení. Útulný domov, ve kterém převládá minimalismus a čistá bílá ukázala Mariana Prachařová i na svém Instagramu.

Pražská Letná přirostla Marianě Prachařové k srdci. Právě proto se tato 26letá herečka, zpěvačka a influencerka přestěhovala z podkrovního bytu nacházejícího se na Letné, kde žila dva roky, pouze o několik ulic dál. 

Nájemní byt, do kterého se Mariana Prachařová nově přesídlila, jí přenechala její kamarádka. Stěhování pro Marianu však nebylo příliš složité. Kamarádka jí totiž spoustu nábytku v bytě již nechala. Oblíbená herečka si ze svého bytu přivezla to nejdůležitější a nové bydlení tak začala ladit podle svého vlastního vkusu.

Zatímco svůj původní byt, z něhož spoustu věcí při stěhování porozdávala, Mariana Prachařová ladila do skandinávského stylu, její nové bydlení vypadá odlišně. Jak Mariana ukázala na svém Instagramu, v jejím novém bytě převládá minimalismus a bílá barva, ovšem nebojí se ani výraznějších, ryze ženských prvků.

Ženské prvky vládnou i v koupelně, kam Mariana Prachařová propašovala růžovou barvu. “Koupelna je hotová! Sladila jsem ji nakonec takhle lehce do barvy a moc mě to baví. Na poslední fotce vidíte původní stav před nastěhováním a v reels máte i nějaký záběry!” napsala 26letá herečka, zpěvačka a influencerka na svém instagramovém profilu.

Mariana Prachařová se svým novým bydlením rozhodně netají. Její fanoušci si tak mohou již nyní na jejím Instagramu prohlédnout, jak si postupně útulně zařizuje svůj nový byt. “Budu vám tu postupně ukazovat, jak jsem s tím na bytě hla a taky brzo čekejte další část stěhovacího vlogu,” prozradila Mariana na svém Instagramu.

Autor:
Publikováno: 25. 3. 2021 09:21 Nahlásit obsah