Kategorie Boty

Článek
Tělové lodičky: boty, které prostě musíte mít
Tělové lodičky: boty, které prostě musíte mít Tak, jako do vašeho botníku neodmyslitelně patří vysoké černé kozačky, by do něj měly patřit také lodičky tělové barvy. Na rozdíl od těch černých jsou praktičtější, hodí se k téměř jakémukoliv outfitu a navíc opticky prodlužují vaše nohy! Co víc si přát?
Článek
Módní boty. V jakých budete nejvíc IN na jaře a v létě?
Módní boty. V jakých budete nejvíc IN na jaře a v létě? Jaro je tu, sluníčko začíná nabírat síly a my vyrážíme na nákupy módních bot, ve kterých prochodíme slunečné dny roku 2015. Víte, ve kterých budete letos nejvíc IN? Designéři nelenili a neservírovali nám letos novou…
Článek
Lodičky 2015! Víme, které budou trendy na jaro/léto.
Lodičky 2015! Víme, které budou trendy na jaro/léto. Jaro a léto 2015 bude ve znamení květů, zvířecích motivů a odvážných výrazných barev. Proto se nebojte sáhnout po originálních divokých vzorech a barvách lodiček. Protože ať už si k nim vezmete rifle nebo teplákovou sukni budete vždy vypadat stylově. Lodičky vám dodají sex-appeal a zvýrazní váš celkový look.
Článek
Čtenářka píše: Ta správná volba plesových šatů
Čtenářka píše: Ta správná volba plesových šatů Plesová sezóna, pojem který pro každou ženu znamená jediné. Možnost ukázat se jako královna, princezna. Splnit si tajné sny a právě k tomu je potřeba zvolit ty nejvhodnější šaty.
Článek
Kusy oblečení, které by měla každá žena vlastnit
Kusy oblečení, které by měla každá žena vlastnit Každá žena by měla mít ve svém šatníku 10 základních věcí. Možná máte věcí milion, ale často tápete, co na sebe a nemůžete najít vhodnou kombinaci. Stačí však použít jeden ze základních a za každých okolností…
Článek
Čtenářka píše: Podpadky jako sport
Čtenářka píše: Podpadky jako sport Někdo je opěvuje, někdo nenávidí, jiný by je rád nosil, ale zdravotní stav striktně zakazuje nošení takovéto obuvi. Jiná žena si jen povzdechne: „Ráda bych podpatky nosila, ale neumí v tom chodit“. Osobně si myslím, že vše má své "pro a také proti".
Článek
Boty a kabelka na ples
Boty a kabelka na ples 6. ledna začíná plesová sezóna. Článek o šatech už jste si mohli na našich stránkách přečíst, nyní se stručně podíváme na zásady týkající se plesové obuvi a kabelek.
Článek
Chcete být v novém roce šťastná? Známe 50 způsobů, jak si zjednodušit život!
Chcete být v novém roce šťastná? Známe 50 způsobů, jak si zjednodušit život! Už vás otravuje neustálý nedostatek času a přemíra práce? Nabízíme vám rady, které mohou pomoci při odbourávání stresu a zpříjemnění života.
Článek
60 věcí, které jsou pro nás lepší než sex!
60 věcí, které jsou pro nás lepší než sex! A už ho tu máme – výsledek několikaměsíčního intenzivního výzkumu! Soupis, při jehož četbě se vám budou podlamovat kolena. Seznam, který zachvátí všechny vaše smysly a rozhoupe vám půdu pod nohama! Tak na co ještě čekáte?
(7) Načíst více