Kategorie Boty

Článek
Čtenářka píše: Ta správná volba plesových šatů
Čtenářka píše: Ta správná volba plesových šatů Plesová sezóna, pojem který pro každou ženu znamená jediné. Možnost ukázat se jako královna, princezna. Splnit si tajné sny a právě k tomu je potřeba zvolit ty nejvhodnější šaty.
Článek
Kusy oblečení, které by měla každá žena vlastnit
Kusy oblečení, které by měla každá žena vlastnit Každá žena by měla mít ve svém šatníku 10 základních věcí. Možná máte věcí milion, ale často tápete, co na sebe a nemůžete najít vhodnou kombinaci. Stačí však použít jeden ze základních a za každých okolností…
Článek
Čtenářka píše: Podpadky jako sport
Čtenářka píše: Podpadky jako sport Někdo je opěvuje, někdo nenávidí, jiný by je rád nosil, ale zdravotní stav striktně zakazuje nošení takovéto obuvi. Jiná žena si jen povzdechne: „Ráda bych podpatky nosila, ale neumí v tom chodit“. Osobně si myslím, že vše má své "pro a také proti".
Článek
Boty a kabelka na ples
Boty a kabelka na ples 6. ledna začíná plesová sezóna. Článek o šatech už jste si mohli na našich stránkách přečíst, nyní se stručně podíváme na zásady týkající se plesové obuvi a kabelek.
Článek
Chcete být v novém roce šťastná? Známe 50 způsobů, jak si zjednodušit život!
Chcete být v novém roce šťastná? Známe 50 způsobů, jak si zjednodušit život! Už vás otravuje neustálý nedostatek času a přemíra práce? Nabízíme vám rady, které mohou pomoci při odbourávání stresu a zpříjemnění života.
Článek
60 věcí, které jsou pro nás lepší než sex!
60 věcí, které jsou pro nás lepší než sex! A už ho tu máme – výsledek několikaměsíčního intenzivního výzkumu! Soupis, při jehož četbě se vám budou podlamovat kolena. Seznam, který zachvátí všechny vaše smysly a rozhoupe vám půdu pod nohama! Tak na co ještě čekáte?
Článek
Proč nenosíme podpatky?!
Proč nenosíme podpatky?! Nedávno jsem v jednom časopise četla velmi zajímavý článek o tom,proč u nás ženy nenosí podpatky. Nevěnovala jsem tomu až takovou pozornost, ale během víkendu jsem začala sledovat obutí slečen a žen, které se vydaly jak na procházku přes den, tak i na ty, co se vydaly do víru večírků a byla jsem v šoku.
Článek
Boty, botky, botičky – nepropásněte podzimní trendy!
Boty, botky, botičky – nepropásněte podzimní trendy! Tento podzim se ponese v duchu originality. Poletí kovové aplikace, kůže a semiš. Pestrobarevné boty vystřídají vysoké platformy zajímavých tvarů, klasické „oxfordky“ a kotníčkové boty se šněrováním. Vysoké podpatky…
Článek
Těžké boty – obutí nejen pro tvrďáky
Těžké boty – obutí nejen pro tvrďáky „Glády, kanady, steelky, martensky...“ Možná už jste se s některým z těchto označení setkali. Prapůvodně pracovní obuv se postupem času stala symbolem odporu mládeže proti společnosti a dnes je z ní módní výstřelek. Čím…
(1) Načíst více