Influencerka si na vánoční večírek vzala vulgární outfit. Šéf ji poslal domů, aby se převlékla

Influencerka si na vánoční večírek vzala vulgární outfit. Šéf ji poslal domů, aby se převlékla Zdroj: Shutterstock

Máte za sebou vánoční večírek? V tom případě jistě souhlasíte s tím, že někteří kolegové se dokážou při této příležitosti pořádně odvázat. Své by o tom mohla vyprávět britská influencerka Katie, která se na vánočním večírku ukázala až v příliš odvážném modelu. Způsobila všeobecné pohoršení a šéf ji raději poslal domů, aby se převlékla.

O tom, jakou nepříjemnost zažila na vánočním večírku, si britská influencerka Katie postěžovala na svém TikToku. “Když vám šéf řekne, že vaše šaty jsou nevhodné na vánoční večírek,” napsala v tiktokovém videu.

V tomto videu se Katie ukázala tak, jak vyrazila na vánoční večírek. Vzala si na sebe černé minišaty s opravdu krátkou sukní a velmi hlubokým dekoltem, ve kterých již na první pohled vynikaly všechny její přednosti.

Zdroj: Shutterstock Když se Katie v tomto outfitu objevila na vánočním večírku, nevěřícně na ni zíral nejen šéf, ale také její kolegové a kolegyně. Podle jejich názoru totiž v černých šatech, které jenom těsně zakrývaly zadek a které zdůrazňovaly její bujný dekolt, totiž Katie nepůsobila sexy, nýbrž vulgárně.

Katie však byla se svým outfitem na vánoční večírek velmi spokojená, jenže šéf ji poslal domů, aby se převlékla do něčeho vhodnějšího. Na jednání svého nadřízeného si následně influencerka postěžovala na TikToku. Paradoxně většina komentujících s názorem jejího šéfa souhlasila.

Zdroj: Shutterstock Lidé absolutně nechápali, jak si mohla Katie něco takového vzít na vánoční večírek. Někteří si z ní dokonce dělali legraci a ptali se jí, jestli se tímto způsobem snažila o povýšení v práci. 

Zdroj: Thesun.co.uk, Tiktok.com/@blondepillows00
Autor:
Publikováno: 28. 12. 2022 11:48 Nahlásit obsah