Jak si muži představují nejkrásnější svatební šaty? Nejraději by nás viděli v tomto modelu

Jak si muži představují nejkrásnější svatební šaty? Nejraději by nás viděli v tomto modelu Zdroj: Shutterstock.com

Snad každá dívka a žena sní o tom, až se oblékne do nádherných svatebních šatů a řekne muži svého života ANO. My ženy máme o svatebních šatech jasno. Skoro žádná z nás se ale nezeptala svého partnera, v jakém modelu by nás nejraději viděl v den D on sám. Tuto otázku však mužům položila jedna australská oděvní značka.

Výběr svatební šatů: Pro ženu to nejdůležitější

Když žena plánuje svatbu, výběr svatebních šatů je pro ni naprosto zásadní. Projíždí si katalogy šatů pro nevěsty na internetu nebo obráží svatební salony. Chce zkrátka „ukořistit“ ty nejkrásnější šaty, ve kterých jí to bude ve svatební den náramně slušet. Ženy ale při výběru šatů často zapomínají na jednu zásadní věc. A to zeptat se na názor svého partnera.

Nemyslíme tím otázku typu „Myslíš, že mi to bude slušet v těch korzetových šatech s širokou sukní?“, protože ženy od svého partnera v tomto případě čekají pouze souhlasnou odpověď.  Muži spíš z úst své partnerky jenom výjimečně slyší otázku „Které svatební šaty by se ti na mně líbily nejvíc?“.

Zdroj: Graceloveslace.com.au

Dokonalé šaty pro nevěstu podle mužů: Výsledek, který překvapí

Na popud této skutečnosti se rozhodla jednat australská oděvní značka Grace Loves Lace zjistit, jak to vidí muži. Pustila se do velmi zajímavého výzkumu, který trval celý loňský rok. Pracovníci této firmy kontaktovali budoucí ženichy, kterých se ptali, jak podle nich vypadají dokonalé šaty pro nevěstu.

Odpovědi potvrdily, že muži jsou skutečně z Marsu a ženy z Venuše. Muži totiž v případě svatebních šatů upřednostňují mírně odlišný střih i design, než mají rády ženy. Na základně mužského pohledu na dokonalý svatební oděv pak nechala značka Grace Loves Lace ušít svatební šaty nazvané Hart. A pustila je do světa, takže si je můžete obléct i vy.

Zdroj: Graceloveslace.com.au

Muži preferují jednoduchost, eleganci a ženskost

Jak tedy vypadají ty nejnádhernější svatební šaty podle mužů? Vyčtete z nich, že muži preferují jednoduchost, mírnou eleganci a velmi ženský styl. Naopak odmítají přeplácanost, zdobnost a příliš složité střihy.

Když se blíže podíváte na svatební šaty Hart, mají velmi jednoduchý střih, který zvýrazňuje ženskou postavu. Tyto dokonalé svatební šaty, které navrhli sami muži, mají špagetová ramínka, odhalená ramena a záda, decentní výstřih, jemnou krajku a jsou bez jakýchkoli dalších příkras. Svatební šaty následně přechází do volnější sukně. Ta je v zadní části prodloužená do kratší vlečky.

Jak se vám tyto svatební šaty, které vychází z názoru mužů na nejdokonalejší oděv pro nevěstu, líbí? Dokázala byste si představit, že si je vezmete na svou vlastní svatbu?

Autor:
Publikováno: 8. 4. 2019 12:00 Nahlásit obsah