Letní šaty, které ovládnou letošní sezonu: S balónovými rukávy a v baby pink odstínu

Letní šaty, které ovládnou letošní sezonu: S balónovými rukávy a v baby pink odstínu Zdroj: Instagram.com @emilisindlev

Stále teplejší počasí nás láká k tomu, abychom se oblékly do letních šatů. Jenže, které vybrat? Jestli jste i vy na vážkách, pořiďte si takové šaty, které budou velkým hitem nadcházející letní sezony. Letošnímu létu budou konkrétně vévodit šaty v jemné růžové barvě s nadýchanými balónovými rukávy. Co na ně říkáte?

Šaty s balónovými rukávy jsou opět v kurzu

Balónové rukávy, které slavily velké úspěchy v 80. letech 20. století, v roce 2020 rozhodně nepatří dobám dávno minulým. Letošní léto jsou opět v kurzu. Nosí se nejen na dámských halenkách a košilích, ale hlavně na šatech. Heslo této módy, která je mnohým proti srsti, přitom zní: Čím větší, tím lepší.

Módní kritici i fashion blogerky se shodují na tom, že letošní léto budete šik zejména v šatech s balonovými rukávy, které mají baby pink barvu. Právě tento jemný odstín světle růžové dokáže rozzářit každou ženu. Pokud si oblečete šaty v baby pink, tato barva výborně podtrhne vaši ženskost.

Díky správnému střihu nebudete v baby pink vypadat jako Barbie

Nechcete však ve světle růžové vypadat jako jemňoučká panenka? Jak radí fashion blogerky, v tom případě si oblečte letní šaty velmi atypického střihu. Zapomeňte na krátké a upnuté střihy. Bohémsky, a přitom velmi přitažlivě, budete působit hlavně ve volnějších letních šatech doplněných právě o nadýchané balónové rukávy. 

V kombinaci s baby pink odstínem působí nádherně také letní šaty košilového střihu a materiálu. Zvolit si můžete i takový kousek, který bude projmutý v pase a bude doplněný o pásek. Nemusíte přitom nosit pouze letní šaty s balónovými rukávy. Letošní léto jsou trendy také baby pink šaty se stylovou volánovou sukní.

Baby pink šaty mohou působit romanticky, ležérně i rebelsky

Letošnímu létu kralují letní šaty, které si zamilují snad všechny romanticky založené ženy. A nejen ony. V tomto kousku oblečení můžete působit romanticky, ale i ležérně, bohémsky, nebo rebelsky. Záleží totiž pouze na vás, s jakým dalším oblečením a doplňky si baby pink šaty s volánovými rukávy zkombinujete. 

Jakým způsobem tedy světle růžové letní šaty nosit, abyste v nich nevypadala příliš sladce? S lehkým srdcem si k nim oblečte třeba riflovou, koženou nebo koženkovou bundu. Kromě lodiček a balerínek je však zkuste zkombinovat i s pohodlnými teniskami. Nezapomeňte ani na originální kabelku, pásek nebo šperky.

Autor:
Publikováno: 10. 6. 2020 13:40 Nahlásit obsah