Léto 2020 přináší nové trendy v dámských plavkách: Tuto sezonu se blýsknete v modelech s volánky nebo žebrováním

Léto 2020 přináší nové trendy v dámských plavkách: Tuto sezonu se blýsknete v modelech s volánky nebo žebrováním Zdroj: Shutterstock.com

Nová plavková sezona se neúprosně blíží. Ať už budete své tělo vystavovat slunečním paprskům kdekoliv, určitě chcete, aby vám to v plavkách slušelo. Pokud se ráda inspirujete nejnovějšími módními trendy, máme pro vás tipy na dámské plavky, které budou kralovat létu 2020.

Vysoké kalhotky: Praktický i velmi ženský trend

Máte bříško nebo vás trápí objemnější boky? V tom případě vám bude sympatický trend, který vévodí roku 2020. Tímto trendem jsou kalhotky s vysokým pasem, které rafinovaně zakryjí vaše problémové partie. Vysoké kalhotky, které sahají k pupíku, však nejsou pouze praktické. Jsou také velmi ženské a v kombinaci se správným vrchním dílem plavek sluší snad každé ženě.

Jednodílné plavky, ve kterých ukážete co nejvíc kůže

Podobně jako loňskému roku, budou létu 2020 kralovat i jednodílné plavky. Tento kousek však nemusí být rozhodně nuda. Letošní sezonu se nevyhýbejte barvám ani vzorům. Jednodílným plavkám bude letos slušet mimo jiné batika. V létě 2020 navíc platí, že in budete v jednodílných plavkách, v nichž ukážete co nejvíc kůže. Nebojte se proto různých vykrojení i průstřihů, a to i v oblasti bříška.

Horní díl bikin inspirovaný podprsenkou

Nosíte ráda bikiny? V tom případě si letos pořiďte takový kousek, u kterého vrchní díl svým střihem připomíná klasickou podprsenku. Vrchnímu dílu tak nesmí chybět například kostice, košíčky či úzká nastavitelná ramínka.

Jednodílné i dvoudílné plavky z žebrované látky

Do centra pozornosti se v létě 2020 dostanou také jednodílné plavky a bikiny z žebrované látky. Tomuto typu plavek sluší jednotné neutrální barvy. A to zejména bílá, krémová, tmavě zelená, khaki, hnědá či béžová. Jednodílné či dvoudílné žebrované plavky jsou v mnoha kolekcích doplněny i o stylový pásek.

Zvířecí a květinové potisky

Pokud nechcete nosit plavky v jednotných barvách, také letos se blýsknete v jednodílných plavkách či bikinách, které mají zvířecí potisk. In budete zejména v imitaci leopardí kůže, velmi populární je i potisk zebří, tygří nebo hadí kůže. Nejsou pro vás zvířecí potisky tím pravým? Potom vsaďte na motivy květin, které v oblasti plavek patří k dalším trendům roku 2020.

Romantické plavky s volánky a sexy uzlem ve výstřihu

Rok 2020 hlásí rovněž velký návrat romantických volánků, zejména na horním díle plavek. Volánky najdete ve výstřihu i na ramenou. Kromě volánků letos v létě zazáříte plavkami, jejichž vrchní díl má ve výstřihu sexy uzel.

Autor:
Publikováno: 14. 5. 2020 13:58 Nahlásit obsah