Nákup dámské obuvi přes internet je tvrdým oříškem. Megan Papas přišla s vychytávkou, díky které boty sednou i vám

Nákup dámské obuvi přes internet je tvrdým oříškem. Megan Papas přišla s vychytávkou, díky které boty sednou i vám Zdroj: Facebook.com | Megan Papas

Když si vybíráme nové boty přes internet, nikdy předem nevíme, zda nám sednou a budou nám slušet. Výběr té správné dámské obuvi je zkrátka náročnou záležitostí. Právě proto vám přijde vhod geniální vychytávka Novozélanďanky Megan Papas, kterou se momentálně baví celý internet.

Geniální vychytávku Megan Papas sdílely desetitisíce lidí

Megan Papas, která pracuje jako redaktorka v novozélandském radiu ZM, sdílela na svém facebookovém profilu video, v němž předvádí vychytávku, kterou používá při online nakupování obuvi. Její nápad je tak geniální, že jej do dnešní doby sdílely a komentovaly desítky tisíc lidí z celého světa.

Zdroj: Facebook.com | Megan Papas Žena si vytiskne a zalaminuje svou postavu

Trik, se kterým Megan přišla, spočívá v tom, že si vytiskne celou svou postavu v bočním postoji, potom ji vystřihne (ovšem nezapomene odstřihnout část s chodidly) a na závěr zalaminuje. Když si následně vybírá na internetu nové boty, jednoduše svou fotku přiloží k modelu obuvi, který se jí líbí.

Díky této vychytávce tak ví, zda se k ní dané boty skutečně hodí a zda v nich bude vypadat dobře. Také zjistí, zda vybraný model bot bude moci zkombinovat s oblečením, které ráda nosí.

Zdroj: Facebook.com | Megan Papas Sdílením vychytávky chtěla ulehčit online nakupování dalším ženám

Vychytávka, kterou Megan Papas při nákupu obuvi na internetu používá, se setkala vesměs s kladnými reakcemi. Její trik je podle spousty lidí jednoduchý, praktický, ale zároveň velmi vtipný.

Jak sama Megan Papas přiznává, svou vychytávku sdílela nejen proto, aby se nad ní ostatní lidé pobavili. Jako každá žena ví, že vybrat si správnou obuv na internetu je poměrně tvrdý oříšek. Sdílením své vtipné vychytávky tak chtěla v tomto směru ulehčit nakupování i ostatním ženám.

Co na vychytávku, kterou vymyslela Megan Papas, říkáte? Používáte také nějaké triky, které vám ulehčují online nakupování? Napište nám o nich do komentářů.

Autor:
Publikováno: 9. 3. 2020 12:23 Nahlásit obsah