Partner ji kritizuje, že se obléká otřesně. Z Instagramu, kde Olivia Jackson sdílí své outfity, je módní hit

Partner ji kritizuje, že se obléká otřesně. Z Instagramu, kde Olivia Jackson sdílí své outfity, je módní hit Zdroj: Shutterstock

Pěkně jste se oblékla a při pohledu do zrcadla jste měla pocit, že vám to moc sluší. Když jste se ale ve vybraném oblečení ukázala partnerovi, tak měl naprosto jiný názor. Nezoufejte, tuto situaci zažila snad každá z nás. Včetně úspěšné instagramerky Olivie Jackson z Londýna, která se stala populární díky účtu “Clothes My Boyfriend Hates”.

Dívka sdílí na Instagramu outfity, které její přítel nesnáší

Dvacetiletá influencerka Olivia Jackson si před dvěma lety založila instagramový účet “Clothes My Boyfriend Hates” z důvodu, který zná snad každá žena a dívka. Na tento účet pravidelně vkládá své outfity, které se jí líbí, ale které na ní její přítel po každé zkritizoval.

Paradoxně Oliviiny outfity jsou mezi uživateli Instagramu populární a pravidelně sklízí tisíce liků i obdivných komentářů. Olivia Jackson však původně založila účet “Clothes My Boyfriend Hates” velmi spontánně a bez jakéhokoliv očekávání.

“Nemyslela jsem si, že můj projekt bude tak populární. Ostatně, nemyslel si to ani můj přítel. Je však hrdý na komunitu, kterou jsem na Instagramu vytvořila, a je rád, že mě baví sdílet kombinace oblečení, které na mně nesnáší,” směje se Olivia Jackson.

Londýňanka je módní blogerkou díky náhodě 

Tato mladá dívka rozhodně nepočítala s tím, že bude na Instagramu tak úspěšná a přitáhne více než 60 tisíc sledujících. Díky opravdu velké náhodě tak Olivia Jackson získala možnost si na internetu také částečně přivydělat. A není divu. Z jejího instagramového účtu, který je plný zajímavých outfitů, se stal na internetu doslova módní hit.

“Co se týče oblékání, nedodržuji žádná konkrétní pravidla ani koncepty. Nosím jenom to, v čem si připadám dobře. Můj partner často kroutí hlavou nad mými outfity. Nemyslím si, že by mě v mé lásce k módě někdy zastavil,” říká dvacetiletá dívka.

Ženy by se měly oblékat podle sebe

Olivia Jackson módou přímo žije. Tato dívka se snaží na Instagram vkládat originální outfity, které nenudí a které se na jejím účtu neopakují. Díky vybíravému partnerovi se z Olivie Jackson stala v současnosti úspěšná módní influencerka, která poukazuje na to, že ženy by se měly oblékat podle sebe a pro sebe, a ne podle názoru svého okolí.

Dvacetiletou Londýňanku velký zájem o její instagramový účet “Clothes My Boyfriend Hates” velmi těší. Je navíc ráda, že inspirovala spoustu dalších žen k tomu, aby byly v módě odvážnější a oblékaly se podle sebe.

“V počátcích jsem začala na Instagramu dokumentovat oblečení, které na mě můj přítel nesnáší. V průběhu času se dívám na svůj projekt jako na misi, která přiměla spoustu žen k tomu, aby se cítily skvěle. Každá z nás si přece může nosit, cokoliv chce,” myslí si Olivia Jackson.

Autor:
Publikováno: 29. 3. 2021 12:00 Nahlásit obsah