Kategorie Nápad

Článek
Stylové bydlení za málo peněz? Žena z Kanady to dokázala za pomoci čtyř kontejnerů
Stylové bydlení za málo peněz? Žena z Kanady to dokázala za pomoci čtyř kontejnerů O tom, že se z kontejnerů dá vytvořit opravdu nádherné maličké bydlení, jsme váš již přesvědčili, ale věřili byste tomu, že se z nich dá postavit patrový dům, který na první pohled vůbec nevypadá, jako by byl postaven právě z kontejnerů?
Článek
Máte starou kuchyňskou linku? Stačí opravdu málo a všichni vám ji budou závidět
Máte starou kuchyňskou linku? Stačí opravdu málo a všichni vám ji budou závidět Neznám ženu, která by netoužila po krásné kuchyni plné nejmodernějších spotřebičů a dokonalého designu. Ale ne všechny si můžeme dovolit koupit si novou přesně podle našich představ.
Článek
Postavte originální postel pro vaše děti. Bude vám stačit jen sedm kuchyňských skříněk
Postavte originální postel pro vaše děti. Bude vám stačit jen sedm kuchyňských skříněk Pokud také patříte mezi kutily, kteří musí neustále vyrábět něco nového a originálního, máme pro vás skvělý návod na postel, která okouzlí každé dítě. Protože jak se zdá, fantazii se v dětských pokojích meze nekladou.
Článek
Pořízení zahradního jezírka nemusí být nic složitého a nákladného. Vyrobte si jej například z vodních nádrží
Pořízení zahradního jezírka nemusí být nic složitého a nákladného. Vyrobte si jej například z vodních nádrží Někteří lidé se mohou pyšnit vlastností, kterou nemá každý z nás – tvořivost. Tom Vincent je právě jedním z nich, protože z naprosto obyčejné věci, dokázal vytvořit něco nádherného, co zvelebí každou zahradu.
(2) Načíst více