Kategorie Návyky

Článek
Zvyklosti bohatých a úspěšných lidí, které byste měli praktikovat i vy
Zvyklosti bohatých a úspěšných lidí, které byste měli praktikovat i vy Úspěšní a bohatí lidé jsou si vědomi toho, že to tak daleko nedotáhli pouze díky svému vzdělání, štěstí a tvrdé práci. Tajemství jejich úspěchu spočívá také v jejich zcela obyčejných návycích. Zkuste se jimi inspirovat i vy a rozhodně už nebudete muset žít od jedné výplaty ke druhé. A co víc - tento nový přístup k životu vás rozhodně nebude bolet.
Článek
7 ranních návyků, které nám nedovolí zhubnout. Vyvarujte se jim
7 ranních návyků, které nám nedovolí zhubnout. Vyvarujte se jim Ráno dělá den, stejně tak ovlivňuje harmonogram fyziologických procesů těla. Naše ranní rituály určují, zda budeme jíst velký nebo malý oběd, zda tělo použije všechny kalorie nebo si je uloží. To má zásadní vliv na to, jestli se nám podaří zhubnout.
Článek
Pět návyků, které vám brání v hubnutí
Pět návyků, které vám brání v hubnutí Cítíte se beznadějně, protože ať děláte, co děláte, zhubnout vám jednoduše nejde? Zapomeňte na drastické diety a mučení v posilovně. Začněte u sebe a svých každodenních návyků!
Článek
Deset návyků, které muže na ženách dovádí vážně k šílenství!
Deset návyků, které muže na ženách dovádí vážně k šílenství! Ačkoliv my ženy zaujmeme muže nejdříve svých vzhledem, naše chování v dlouhodobějším horizontu hraje mnohem větší roli. A právě proto jsme si pro vás připravili 10 návyků, které ženy či dívky dělají a muže tím doslova přivádí k šílenství!
Článek
Jak si udržet své návyky a nevzdat se jich po pár dnech?
Jak si udržet své návyky a nevzdat se jich po pár dnech? Ať už toužíte začít každý den cvičit, vzdát se denní dávky čokolády, přestat kouřit nebo se pravidelně věnovat studiu, je třeba vyvinout potřebné úsilí, abyste ve svých snahách vytrvali a nevzdali se během prvních pár dnů. Máme pro vás několik tipů, jak na to.
Článek
Zlozvyky, kterých byste se s pokračujícími léty měli vzdát
Zlozvyky, kterých byste se s pokračujícími léty měli vzdát Pokud byste se dnešních čtyřicátníků zeptali, zda se jim zdálo v mládí vše jednodušší, určitě by souhlasili. Více energie, více zábavy, méně starostí a neomezování se v jídle. S pokračujícími léty se veškeré špatné návyky projeví prostřednictvím zdravotních i psychických problémů či problémů s váhou. Kterých návyků byste se měli proto vzdát hned?
Článek
6 návyků, kterými si můžete zničit zdraví
6 návyků, kterými si můžete zničit zdraví Odnaučování se návykům, na které jsme zvyklí třeba i celý život, může být obtížné. Ačkoliv si možná myslíme, že nám pomáhají, pravdou je opak. Některé návyky mohou skutečně poškodit naše zdraví. Jaké návyky to jsou?
Článek
Tyto všechny věci děláme během sprchování špatně!
Tyto všechny věci děláme během sprchování špatně! Sprchování je věc, která patří do naší každodenní rutiny. Říkáte si tedy – co je na tom možno udělat špatně? Budete se divit – existuje spousta věcí a návyků, které při sprchování zanedbáváme nebo dokonce úplně opomíjíme.
Článek
Závislosti zrádné i nevinné, jakými trpíte vy?
Závislosti zrádné i nevinné, jakými trpíte vy? Ranní káva je pro vás modlou, bez které nedokážete proloupnout oko a vymanévrovat se z bytu. Bez mobilu jste jako bez ruky nebo si nedokážete představit svůj život bez sexuálních praktik? Podívejme se na nevinné i nebezpečné závislosti podrobněji.