Kategorie New York

Článek
Berenika Kohoutová má billboard na newyorské Times Square. Vnoučata budou čumět! napsala na Instagramu
Berenika Kohoutová má billboard na newyorské Times Square. Vnoučata budou čumět! napsala na Instagramu Po Ewě Farne, Lenny nebo Báře Polákové září na billboardu na newyorské Times Square další česká žena. A to Berenika Kohoutová, která je jak skvělá herečka, tak i zpěvačka. Nejen díky svému nejnovějšímu songu Tři tečky se stala další českou tváří kampaně Spotify Equal, která dává více prostoru ženám na hudební scéně.
Článek
Cestovatelka si objednala bydlení přes ubytovací portál: Dostala karimatku a deku
Cestovatelka si objednala bydlení přes ubytovací portál: Dostala karimatku a deku Díky internetu je cestování po světě mnohem snazší než v minulosti. Nemusíme se spoléhat na nabídky cestovek, kvalitní ubytování najdeme i díky některým ubytovacím portálům. To ale nebyl případ 26leté Zoe Reevové, která si v newyorském Brooklynu objednala pokojík. Na místě ji přivítal malý špinavý kumbál s karimatkou a dekou.
Článek
Krokodýl Dundee: Jak se změnili hlavní představitelé?
Krokodýl Dundee: Jak se změnili hlavní představitelé? Od natáčení oblíbené komedie o Australanovi Miku Dundeem a newyorské novinářce Sue uběhlo už 33 let. Film byl kasovním trhákem a do Austrálie díky filmu začaly proudit davy turistů. Jak se za více než tři desítky let změnili hlavní představitelé a co dnes dělají?