Kategorie Olej

Článek
Použitý olej rozhodně nevylívejte do dřezu - ničíte tak pitnou vodu
Použitý olej rozhodně nevylívejte do dřezu - ničíte tak pitnou vodu Nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, co se stane, když použitý olej třeba z fritézy nebo pánve, poté co jsem dosmažila hranolky či řízky, vyliji do dřezu.
Článek
Účinný cvik na křeče v lýtkách. Zastavte je okamžitě
Účinný cvik na křeče v lýtkách. Zastavte je okamžitě Bolest lýtek dokáže potrápit nejednoho z nás a většinou se dostaví v noci. Bolest je tak silná, že nás dokáže ze spánku probudit a my se marně snažíme si alespoň od ní trochu ulevit, jenže nic nepomáhá.
Článek
Tyto základní suroviny, vám zaručí růst vlasů. Vaše vlasy budou zářit zdravím a vysněnou délkou!
Tyto základní suroviny, vám zaručí růst vlasů. Vaše vlasy budou zářit zdravím a vysněnou délkou! Pokud toužíte po krásných a dlouhých vlasem přinášíme vám recept jak toho jednoduše dosáhnout. Vše co k tomu budete potřebovat, jsou tři ingredience.
Článek
Diy krém, který vás zbaví jizev
Diy krém, který vás zbaví jizev Všechny defekty na kůži jsou velmi nepříjemné a snažíme se jich za každou cenu zbavit. Pokud máte na těle jizvy, vyzkoušejte tento krém, který připravíte během pár minut, a rozhodně vás potěší svými ozdravnými účinky.
Článek
Je úžasný a přitom tak krásně voní, aneb vyrobte si olej z růží!
Je úžasný a přitom tak krásně voní, aneb vyrobte si olej z růží! Jaro a obzvláště léto je ještě v nedohlednu, ale to neznamená, že vás nemůžeme navnadit na skvělý tip, jak si vyrobit vlastní olej z růží vypěstovaných na zahrádce. Pořádně si prostudujte kroky postupu, ať si můžete s prvními růžemi růžový olej hned vyrobit. Uvidíte, že si ho vaše pokožka zamiluje.
Článek
Domácí kosmetika z kávy
Domácí kosmetika z kávy Káva může být nejen lahodným a povzbuzujícím nápojem, případně ingrediencí ve sladkých pokrmech, ale také součástí kosmetiky. Kosmetiku z kávy si můžete vyrobit samy doma, její účinnost vás jistě překvapí. Přinášíme vám tedy několik tipů na kávovou domácí kosmetiku.
Článek
Aroma difuzér – parfém pro váš byt
Aroma difuzér – parfém pro váš byt Parfémy už nenakupujeme jen pro sebe, ale také pro provonění míst, v nichž žijeme. Jedním z druhů bytových parfémů jsou aroma difuzéry. Co difuzér je a jak jej používat? Na to se podíváme v tomto článku.
(1) Načíst více