Kategorie Pláž

Článek
Čtenářka píše: Rajský ostrov Ada Bojana
Čtenářka píše: Rajský ostrov Ada Bojana Ostrov Ada Bojana se nachází v nejjižnější části Černé Hory, téměř na hranici s Albánií. Ostrov je ze dvou stran obejmut řekou Bojanou a z třetí strany obklopen průzračným Jaderským mořem.
Článek
15x zajímavá místa, která se perfektně hodí na sex!
15x zajímavá místa, která se perfektně hodí na sex! Zastáváte názor, že sex nepatří jen do ložnice a rádi zkoušíte nová a zajímavá místa? Máme pro vás malou inspiraci v podobě patnácti netradičních lokalit, kde se tato velmi příjemná činnost dá provozovat. Jen se u toho nesmíte nechat chytit. Ale o to větší je to zábava, ne?
Článek
Jaké týpky můžeme potkat na pláži
Jaké týpky můžeme potkat na pláži Jedno z nejlepších míst, kde si můžete léto opravdu užít, jsou bezpochyby pláže. Exotické destinace, písčitá pláž, šumící moře a pražící slunko. Kdo by odolal? Z toho důvodu můžeme na plážích potkat nejrůznorodější typy lidí. Pokud je pláž i vaším prázdninovým cílem, těmto týpkům se rozhodně nevyhnete.
Článek
Neuvěřitelné umění, které vydrží pouze pár hodin
Neuvěřitelné umění, které vydrží pouze pár hodin Pokud budete chodit po plážích v San Franciscu můžete narazit na Andres Amador, který má v rukou hrábě. Jeho hrábě jsou ale uměleckým nástrojem. Dokáže neuvěřitelné kreace, které však vydrží jen několik hodin. V okamžiku když přijde příliv, tak jeho umění pomalinku mizí.
Článek
TEST: Je pro vás flirt nedílnou součástí dovolené?
TEST: Je pro vás flirt nedílnou součástí dovolené? Léto a slunce jsou už sice dávno pryč, ale vzpomínky na krásné písečné pláže a úžasná letní dobrodružství máme určitě ještě v paměti. Anebo se právě teď, v období nastupujícího deštivého podzimu, chystáte na…
Článek
Trendy plavky pro každou postavu
Trendy plavky pro každou postavu Máš pocit, že tvoje staré plavky nejsou to pravé ořechové a navíc že nelichotí ani tvé postavě? Tak vyraz na nákupy a poohlídni se po nových trendy plavkách. Na trhu jsou totiž k dostání modely plavek pro různé typy postav. V…