Kategorie Pozitivní energie

Článek
Poslouchání vánoční hudby zlepšuje náladu. Odbourává také stres a napětí, potvrzují psychologové
Poslouchání vánoční hudby zlepšuje náladu. Odbourává také stres a napětí, potvrzují psychologové Když v rádiu slyšíte song All I Want for Christmas Is You od Mariah Carey, určitě vás zaplaví příjemná vánoční nálada. Tuto skutečnost potvrzují i psychologové, kteří tvrdí, že vánoční hudba umí výrazně zlepšit náladu. Při jejím poslechu se totiž v těle uvolňují endorfiny, tedy hormony štěstí. Proč tedy vánoční písničky neposlouchat každý den?
Článek
Tlustice podle Feng Shui: Tato pokojová rostlina vám přinese pozitivní energii i peníze
Tlustice podle Feng Shui: Tato pokojová rostlina vám přinese pozitivní energii i peníze Podle starého čínského učení Feng Shui hrají v našich domovech velmi důležitou roli také pokojové rostliny. Jestliže chcete do svého domu přinést štěstí a hojnost, dejte se na pěstování tlustice vejčité. Tato oblíbená pokojovka dokáže díky oblému tvaru svých listů rozproudit také pozitivní energii.
Článek
Pořiďte si tyto pokojové rostliny: Do vašeho domova vnesou zdraví, bohatství a štěstí
Pořiďte si tyto pokojové rostliny: Do vašeho domova vnesou zdraví, bohatství a štěstí Pokojové rostliny jsou nejen designovým doplňkem. Vašemu domovu dokážou vdechnout jedinečnou atmosféru. Není ale tajemstvím, že některé z nich na nás působí spíš negativně a vysávají nás. Proto si domů pořiďte pokojové rostliny, z nichž bude sálat jenom příjemná energie. Které květiny vám dle Feng Shui dokážou dodat zdraví, bohatství nebo štěstí?
Článek
Potřebujete vyčistit byt od negativní energie? Pomůže vám tento snadný trik!
Potřebujete vyčistit byt od negativní energie? Pomůže vám tento snadný trik! Ačkoliv je to pro naše oko neviditelná věc, mohou se v našem bytě či domě objevovat pozitivní a bohužel i negativní energie. Pozitivní energie jsou vždy vítány, co ale s těmi negativními? Těch je potřeba se účinně a bezpečně zbavit!