Kategorie Praktiky

Článek
Když nevíte, po čem váš partner touží, může to zničit váš milostný vztah
Když nevíte, po čem váš partner touží, může to zničit váš milostný vztah Pokud jste přesvědčeny, že přesně víte, co dokáže vašeho partnera při milování dokonale vzrušit a jak jej uspokojit, tak máte vyhráno. Ale jste si jisté? Není ze strany partnera vše jen přetvářka? Zkuste se své drahé polovičky někdy zeptat, možná budete překvapené.
Článek
Nejkrutější mučení z dávných dob, ze kterých běhá mráz po zádech
Nejkrutější mučení z dávných dob, ze kterých běhá mráz po zádech V dřívějších dobách se prohřešky proti státu netrestaly pouze vězením, ale byly zavedeny opravdu děsivé a brutální mučící techniky, které by se v mnoha případech jistě hodily i dnes.
Článek
Jak v dřívějších letech ženy zjišťovaly, že jsou v jiném stavu?
Jak v dřívějších letech ženy zjišťovaly, že jsou v jiném stavu? Sdílet radostnou novinu o těhotenství s vašimi blízkými je opravdu snadné. Ovšem zjistit to, že jste skutečně těhotná, tak snadné vždy nebylo. V dnešním světě určit, zda je žena v očekávání, ji stojí akorát jeden výlet do lékárny a pár stovek, jenže jak tomu bylo dříve?
Článek
Jaký byl sex ve středověku? Mohly jste se stát znovu pannou, gayové končili na hranici a misionář bodoval
Jaký byl sex ve středověku? Mohly jste se stát znovu pannou, gayové končili na hranici a misionář bodoval Církev v dřívějších dobách striktně určovala, co je morální a co není. Museli jste se držet přesných pravidel a pokud byly porušeny, trest na sebe nenechal dlouho čekat. Podívejte se, jaký sexuální život měli ve středověku lidé. Návod, jak být znovu pannou či jak otestovat mužovy sexuální schopnosti najdete níže.