Kategorie Přírodní lék

Článek
Domácí česnekový sirup je výborný na posílení imunity. Uleví vám také od rýmy a chřipky
Domácí česnekový sirup je výborný na posílení imunity. Uleví vám také od rýmy a chřipky Doba nachlazení, chřipek či angín se neúprosně blíží. Proto není od věci, když se ni připravíte s dostatečným předstihem. Nastartujte svůj imunitní systém domácím česnekovým sirupem, který pro vaši obranyschopnost představuje mnohem větší přínos nežli kupované doplňky stavy. Jakým způsobem si tedy česnekový sirup vyrobíte?
Článek
Neem – zázračný přírodní lék
Neem – zázračný přírodní lék Ještě neznáte zázračný přírodní lék neem? Prášek získaný z tropického stromu se používá k léčbě nachlazení, zánětů, bolesti v krku, horečky, kožních nemocí, nemocí dásní, plísňových infekcí, poruch imunity, vysokého tlaku... Má antibakteriální, antivirový, antiparazitní, protikvasinkový a nejspíše i protirakovinné účinky. Bez vedlejších příznaků.
Článek
Zázračný zázvor - při jakých obtížích po něm sáhnout?
Zázračný zázvor - při jakých obtížích po něm sáhnout? Zázvoru se ne náhodou říká zázračné koření, čínská medicína ho používá už několik tisíciletí, u nás je známý již od středověku, ale poslední dobou je čím dál tím víc populární. Víte, do jakých jídel se zázvor používá a na jaké všechny zdravotní problémy pomáhá?
Článek
Nejsilnější přírodní antibiotikum proti zánětům a plísním!
Nejsilnější přírodní antibiotikum proti zánětům a plísním! Tento recept používali v dřívějších dobách mniši po celé střední Evropě. Postupně si získal velkou popularitu hlavně díky své jednoduchostí a především účinnosti.
Článek
Všemocný a všestranný hřebíček
Všemocný a všestranný hřebíček Hřebíček je nejen vyhledávaným kořením, ale také skvělým přírodním lékem na mnoho zdravotních problémů a dále úžasným pomocníkem v domácnosti. Pojďte se podívat, k čemu všemu je možné hřebíček využít, nejspíš budete překvapeni.
Článek
Kozlík lékařský – přírodní lék na nespavost a neklid
Kozlík lékařský – přírodní lék na nespavost a neklid Trápí vás nespavost, úzkost, jste ve stresu? První pomocí může být kozlík lékařský, bylina, jejíž uklidňující účinky se využívají již od středověku a pracuje s nimi i moderní medicína. Navíc nemá kozlík při přiměřených dávkách žádné vedlejší účinky a není návykový.