Kategorie Problémy s akné

Článek
Pro Mariah Pearson je cystické akné prokletím. Dívka bojuje s bolestí i posměšky druhých
Pro Mariah Pearson je cystické akné prokletím. Dívka bojuje s bolestí i posměšky druhých K teenagerskému věku akné bezesporu patří. Když se vám objeví pár pupínků na tváři, rozhodně se kvůli tomu svět nezboří. Mnohem závažnější problém má však dvacetiletá Angličanka Mariah Pearson, která trpí extrémně silnou formou akné. V důsledku nevzhledných a bolestivých pupínků má šrámy nejen na těle, ale i na duši.
Článek
Akné na bradě, čele či tvářích odráží váš zdravotní stav
Akné na bradě, čele či tvářích odráží váš zdravotní stav Někteří z nás se akné nezbaví ani v dospělosti. Vřídky vznikající na konkrétní části tváře však často poukazují na určitý zdravotní problém. Co akné na bradě, čele či tvářích říká o vašem zdraví?
Článek
Jak se zbavit akné na zádech? Tyto triky vyzkoušejte dřív, než půjdete na kožní
Jak se zbavit akné na zádech? Tyto triky vyzkoušejte dřív, než půjdete na kožní Zanícené pupínky a boláky na zádech nás netrápí jenom v pubertě, jsou problémem i většiny dospělých žen. Akné na zádech máme tendenci si rozškrabávat do krve, což následně odnášejí naše trička, na kterých vznikají nepratelné skvrny. Pokud vás zanícené pupínky na zádech také trápí, vyrazte proti nim do boje. Prozradíme vám, jak na ně.
Článek
Co se stane, když půjdete spát s make-upem? Poškodíte si pleť víc, než si myslíte!
Co se stane, když půjdete spát s make-upem? Poškodíte si pleť víc, než si myslíte! Nemusíte mít lékařské vzdělání, abyste si uvědomila, že spaní s make-upem není vůbec dobrý nápad. I když máte večer pocit, že jste unavená nebo že už je pozdě, rozhodně se nezapomeňte odlíčit. V opačném případě napácháte víc škody než užitku.