Milovnice černé barvy: Tajemné introvertky, které neuznávají autority?

Milovnice černé barvy: Tajemné introvertky, které neuznávají autority? Zdroj: Shutterstock.com

Oblékáte se ráda do černé? Tato temná barva je nadmíru elegantní a lze ji zkombinovat naprosto se vším. Věděla jste ale, že umí prozradit víc, než si myslíte aké o vašem charakteru i povahových vlastnostech? Následující věci jste o sobě možná vůbec nevěděla!

Černá je vaše útočiště

Pod černou barvou vašeho oblečení se nachází vaše útočiště před okolním světem. A hlavně před vším negativním, co vás obklopuje. Je pro vás typické, že do svých soukromých záležitostí si rozhodně nenecháte nahlížet od nikoho cizího. Důvěřujete jen své rodině a blízkým přátelům.

Zdroj: Shutterstock.com

Dlouho vám trvá, než si někoho pustíte k tělu

Vaše osobnost se vyznačuje i tím, že vám velmi dlouho trvá, než si někoho nového pustíte k tělu. Jste spíš introvertně založená a člověk, který chce s vámi navázat kontakt, musí nejprve překonat bariéry a získat vaši důvěru.

Máte ráda tajemství

Některé věci neprozrazujete ani svým nejbližším. Máte osobní tajemství, která se snažíte držet pod pokličkou sebe sama. Černou barvou, do které se oblékáte, navíc kolem sebe vytváříte viditelnou auru tajemství, které si všímají i ostatní.

Jste velmi citlivá

Lidé, kteří vás příliš neznají, mají za to, že jste příliš rezervovaná a tvrdá. Ale není to tak. Ve svém nitru jste velmi citlivá a často balancujete až na hraně emocionální nejistoty. Když se do někoho zamilujete, svůj vztah berete zcela vážně. I když jste introvert, svůj čas trávíte nejraději s těmi, o kterých víte, že vás upřímně milují.

Zdroj: Shutterstock.com

Jste rebelka

Nezávislé osobnosti, které neuznávají autority a nerady se řídí pravidly. I to by se dalo říct o většině lidí, kteří zbožňují černou. Možná také i vy nemáte ráda, když vám někdo říká, co a jakým způsobem máte dělat. Raději tak děláte všechny věci podle sebe a snažíte se je mít pod svou kontrolou. A jenom zřídkakdy požádáte druhé o pomoc.

Jste elegantní a sexy

Černá je nejen barva elegance, je rovněž spojená se sváděním a sexualitou. Nicméně tato její vlastnost není zřejmá na první pohled, jako je tomu třeba u červené. Pokud se ráda oblékáte do černých barev, vyzařuje z vás kombinace přitažlivosti, tajemství a dominance.

Autor:
Publikováno: 20. 1. 2019 11:00 Nahlásit obsah