Spustili jsme nový e-shop
Podívat se
JenŽeny.cz
Láska/Vztahy
Láska
Rodina
Vášeň
Psychologie
Dojemné
Zdraví/Krása
Móda
Účesy
Líčení
Zdravý životní styl
Krása
Hubnutí
Diety
Cvičení
Horoskopy
Recepty
Domov
DIY
Videa
Kvízy
Další
Art/Kultura
Celebrity
Zábava
Cestování
E-shop
Nástěnka
Redaktorky
Přidej se k nám
Přihlášení
JenŽeny.cz
Recepty z cuket
Kategorie
Recepty z cuket
Článek
Cuketové placičky s ovesnými vločkami na plech podle Lucie Borhyové. Tento zdravý, rychlý a chutný recept stojí za vyzkoušení
Receptů na cuketové placičky existuje celá řada. Tuto sezonní pochoutku si můžete připravit se sýrem, mrkví, slaninou nebo kuřecím masem. Už jste ale někdy zkoušeli udělat cuketové placičky s ovesnými vločkami na plech? Tento zdravý, rychlý a chutný recept na svém Instagramu představila moderátorka Lucie Borhyové. A rozhodně stojí za vyzkoušení!
Článek
Cuketové čatní nejen na topinky: Zavařte si jej do zásoby na zimu
Čatní z cukety je skvělá pikantní omáčka, která chutná nejen na topinkách. Cuketové čatní si zamilujete také k pečenému či grilovanému masu nebo ke klobáskám. Jak si pikantní čatní z cukety připravit? Máme pro vás osvědčený recept.
Článek
Cuketové špagety si zamilujete. Recept je velmi snadný, chce to mít ale správnou škrabku
Co s úrodou cuket? Připravte si báječné cuketové špagety. Tento recept chutná se smetanou, mletým masem, sýrovou omáčkou nebo tuňákem. Aby byl skutečně dokonalý, prozradíme vám, jakou škrabku na cuketové špagety potřebujete a jakým způsobem udělat z cukety opravdu tenké špagety.
Článek
Zavařená cuketová omáčka na těstoviny: Máte-li úrodu cuket, udělejte si ji do zásoby
Přemýšlíte, jak zpracovat úrodu cuket? Zavařte si do zásoby báječnou cuketovou omáčku na těstoviny. Tato zeleninová omáčka je skvělá hlavně na špagety. Zaručujeme, že se po ní u vás doma zapráší už v průběhu podzimních měsíců. Jaký je tedy recept na zavařenou cuketovou omáčku na těstoviny?
Článek
Velký Javor – Alpy na dohled i na talíři
Pokud se chcete cítit jako v Alpách nebo jako Lindsey Vonnová a nechce se vám jezdit daleko za hranice, zkuste německý areál Velký Javor (Grosser Arber), který leží na německé straně Šumavy jen 10 minut od českých hranic. Sjezdovka Světového poháru, moderní technologie nebo alpská gastronomie by měly zaujmout i náročnější lyžaře.