Kategorie Relaxace

Článek
Vyrobte si zahradní houpačku svépomocí: Z palet, pneumatiky i starého křesla
Vyrobte si zahradní houpačku svépomocí: Z palet, pneumatiky i starého křesla Krásné jarní počasí nás vyzývá k tomu, abychom co nejvíce času trávili na čerstvém vzduchu. Zvlášť pokud máte zahradu, je to pro vás v současné době velká výhoda. Chcete si svou zahradu ještě více zvelebit, aby se vás zde příjemně odpočívalo? V tom případě vám nesmí chybět zahradní houpačka, kterou si můžete vyrobit i svépomocí.
Článek
Přeměňte okenní parapet v odpočinkovou zónu. Přinášíme několik inspirativních nápadů
Přeměňte okenní parapet v odpočinkovou zónu. Přinášíme několik inspirativních nápadů Na vnitřní okenní parapety obvykle pokládáme pokojové rostliny nebo drobné dekorace. Toto místo našeho interiéru si však zaslouží větší pozornost. Zvlášť pokud vám chybí balkon či terasa, zkuste vdechnout okennímu parapetu nový vzhled a dát mu nové využití. Získáte tak místo, kde budete s chutí odpočívat.
Článek
Nicnedělání je zdravé: Jak si ho užít a nemít výčitky svědomí
Nicnedělání je zdravé: Jak si ho užít a nemít výčitky svědomí Nedělat nic. V dnešním hektickém světě to zní jako kacířská myšlenka, za kterou vás budou ostatní odsuzovat. Jenže nicnedělání alespoň na třicet minut denně je zdravé, a to jak pro naše tělo, tak psychiku. Přinášíme vám tipy, jak na chvíli vypnout bez toho, abyste měli zbytečné pocity viny.
Článek
Levandulový ocet: Tento zázračný přírodní prostředek, který si jednoduše vyrobíte doma, má univerzální použití
Levandulový ocet: Tento zázračný přírodní prostředek, který si jednoduše vyrobíte doma, má univerzální použití Vykvetla vám na zahradě levandule lékařská? Pokud se nechcete kochat pouze její krásou a vůní, můžete její blahodárné účinky využít také po praktické stránce. Fialové levandulové květy ponořte na několik týdnů do klasického nebo jablečného octa. Získáte tak levný přírodní zázrak, který má opravdu širokou škálu použití.
Článek
Dopřejte si luxusu wellness centra doma v koupelně
Dopřejte si luxusu wellness centra doma v koupelně Padla na vás únava a cítíte se stále bez energie a unavená? Pak hoďte starosti za hlavu a dopřejte si lázně. Příjemnou atmosféru si můžete vytvořit i doma v koupelně a nemusíte ani nikam jezdit.
Článek
Zapalte si doma bobkový list a sledujte, co se stane po deseti minutách!
Zapalte si doma bobkový list a sledujte, co se stane po deseti minutách! Máte pocit, že už je toho na vás někdy až moc a potřebovaly byste na chvíli vypnout, relaxovat a dostat všechen ten stres, co vás tíží ven? Budete se divit, ale takové účinky má totiž i tak jednoduchá věc, jako je bobkový list.