Kategorie Rostliny

Článek
Jak přežít vedra v kanceláři? Klimatizace a zeleň jsou základ
Jak přežít vedra v kanceláři? Klimatizace a zeleň jsou základ Tropická vedra jsou stále častější. Podle meteorologů je můžeme očekávat během srpna i července. Budete většinu léta trávit v práci? Přinášíme několik rad, jak si pobyt v kanceláři během letních veder co nejvíce zpříjemnit.
Článek
Odkvetla vám orchidej? Vyzkoušejte jednoduchý trik, díky kterému se květy znovu objeví
Odkvetla vám orchidej? Vyzkoušejte jednoduchý trik, díky kterému se květy znovu objeví Orchidej – jedna z nejskvostnějších pokojových květin, která nesmí v žádné domácnosti chybět. Díky svému tvaru a rozmanitým barvám si každý najde tu svou, která mu ozdobí celou místnost.
Článek
Domácí zálivka, po které vaše pokojové rostliny jen porostou
Domácí zálivka, po které vaše pokojové rostliny jen porostou Známe to jistě všichni – doneseme si domů krásnou kytku, staráme se o ni, dostatečně ji zaléváme a přesazujeme, ale ona ne a ne růst, ba naopak nám začne vadnout. Najednou z krásné kvetoucí kytky je něco neurčitého, co spíše vypadá jako uschlé koště.
Článek
Využijte skořici v boji proti plísním a škůdcům na vaší zahradě
Využijte skořici v boji proti plísním a škůdcům na vaší zahradě Skořice patří mezi aromatické koření, které má mnoho využití a to nejenom, co se týče kuchyně. Dnes pro vás máme trik, díky kterému vaše rostliny již nebudou muset čelit plísním, škůdcům a navíc krásně vyrostou.